Lampy przód Toyota MR2 ZZW30

Chcesz coś kupić ? Pisz a będzie Ci dane !
nike_04
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2017, 13:01
Model: SW22
Silnik: 1.8

Lampy przód Toyota MR2 ZZW30

Post autor: nike_04 »

Cześć, potrzebuję komplet lamp na przód do wersji sprowadzonej z UK, po przeszukaniu allegro, olx itd. znalazłem tylko kilka prawych. Ciekawi mnie jeszcze czy jest opcja przeróbki wersji uk tak żeby nie oslepialy i bez problemu przeszły przeglad. ;) wersja przedliftowa.
stolik
Posty: 82
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 13:01
Model: SW22
Silnik: 1,8

Re: Lampy przód Toyota MR2 ZZW30

Post autor: stolik »

Przeróbka przedliftowych tylko montując do nich soczewki, w poliftowych jest to dużo prostsze, bo wystarczą same przeslony
jaworjawor
Posty: 302
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 14:43
Model: SW22
Generacja: REV1
Silnik: 2ZZ-GE

Re: Lampy przód Toyota MR2 ZZW30

Post autor: jaworjawor »

ja stłukłem swoją lampe (przedlift), kupiłem lampe od anglika, rozkleiłem swoją pęknięta eu, wyjąłem odbłyśnik, rozkleiłem tą angielską, wsadziłem odbłyśnik i jest cacy :D
Awatar użytkownika
mario
Posty: 112
Rejestracja: niedziela 31 lip 2016, 17:12
Model: ZZW30
Silnik: 2zz-GE
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lampy przód Toyota MR2 ZZW30

Post autor: mario »

Tylko on nie ma odbłyśników europejskich. Ja tak samo miałem uszkodzone klosze wiec od angielskiej wersji przełożyłem bo nie mają znaczenia, no chyba że jakaś pała policjant nadgorliwy będzie sprawdzał oznaczenia na szkłach to może stwarzać problem bo wyjdzie mu że angielskie a tłumaczenie że świecą prawidłowo może do niego nie dotrzeć. Znajdź uszkodzone lampy europejskie i przełóż odbłyśniki tak jak pisał jawor. To najprostsze i najtańsze rozwiązanie z tym że z kierą z drugiej strony policjanci będą uczuleni na oznaczenia.
Awatar użytkownika
bieber
Posty: 159
Rejestracja: piątek 28 paź 2016, 12:08
Model: SW22
Silnik: ----
Lokalizacja: Toruń

Re: Lampy przód Toyota MR2 ZZW30

Post autor: bieber »

Mam lewa lampe przedliftowa uk gdybys chciał sobie na soczewkę przerobić i prawa poliftowa tez uk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ