Początek przygody

Chcesz coś kupić ? Pisz a będzie Ci dane !
krzycho252
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 13:47
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Świdnica

Początek przygody

Post autor: krzycho252 »

Jak już pisałem w innym dziale na tym forum, od niedawna zacząłem swoją piękną przygodę z mr'ką sw20 bodajże rev1. Po pierwszych oględzinach pojawiło się kilka niezbędnych części, których listę zamieszczam poniżej. Jako, że jest to dopiero początek prac, sądzę, że lista stale będzie się powiększać tak więc mile widziane będą odpowiedzi z różnymi częściami do powyższego modelu.

-rozpórka komory silnika - nieaktualne
-chłodnica klimatyzacji
-chłodnica wody
-wentylatory chłodnic
-lampy przednie (niekoniecznie całe, dokładnie interesują mnie jedynie te metalowe mocowania w środku, które trzymają całą lampę, ale nie wiem czy będę w stanie je dostać pojedynczo) - nieaktualne
-ramiona wycieraczek z innymi uchwytami montażowymi piór
-popielniczka
-półeczka nad radio po wymianie na 1DIN - nieaktualne
-pokrowce na dach - nieaktualne
-koła
-ewentualnie zastanawiam się nad innym zawieszeniem i tłumikiem, ponieważ mimo, iż to które obecnie znajduje się w samochodzie mimo, że wygląda na sprawne, to już nie zachwyca swoim widokiem, a jeśli mam wszystko wyciągać piaskować i może malować proszkowo to zastanawiam się czy nie opłacałoby się wymienić na inne, ale póki co kompletnie nie mam pojęcia jaki byłby tego koszt.
Ostatnio zmieniony czwartek 04 maja 2017, 20:26 przez krzycho252, łącznie zmieniany 1 raz.
Denis
Posty: 1192
Rejestracja: piątek 21 mar 2014, 12:57
Model: AW11
Silnik: 0,9 Diesel V8
Lokalizacja: DZG - okolice Zgorzelca

Re: Początek przygody

Post autor: Denis »

Jakie koła potrzebujesz ? trochę tego mam,....
Jak potrzebujesz części do SW20 - pisz, może coś znajdę ;) kontakt 785 270 420
krzycho252
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 13:47
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Świdnica

Re: Początek przygody

Post autor: krzycho252 »

Szczerze powiedziawszy strasznie podobają mi się felgi Advan racing i myślę, że do tego samochodu pasują, ale niestety cena za takie koła przerasta mój budżet, tak więc nie szukam jakichś firmowych kół. Mogą być jakieś podróbki ale mam pewne gusta, w których szukam. Szczerze, to ciężko mi powiedzieć co konkretnie poszukuję. Może łatwiej byłoby gdybym widział co masz i wtedy coś może wpadłoby mi w oko :) Mogą być zniszczone, bo i tak planuję je przemalować na biało. Jedyne co wiem to w sumie rozmiar, bo szukam coś w rozmiarze 16" lub 17", choć najszybciej chyba 16", bo mimo, że 17" prezentują się pięknie to niestety stan naszych polskich dróg nadal pozostawia wiele do życzenia...
Awatar użytkownika
Bullseye
Administrator
Posty: 1388
Rejestracja: niedziela 16 mar 2014, 09:52
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: 3S-GE gen4
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Początek przygody

Post autor: Bullseye »

Ja za swoje Advan Sienna w swietnym stanie dalem 2500zl wiec czy ja wiem czy duzo :)
2016 - Toyota MR2 REV2 "Perełka" - 93"
2012 - 2016 Toyota MR2 REV2 "Mercia" - 93" [*]
2015 - Honda CA125 Rebel "Rabuś" - 97"
krzycho252
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 13:47
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Świdnica

Re: Początek przygody

Post autor: krzycho252 »

W moim przypadku chciałbym się zamknąć maks w 2000, tak więc mimo, że cena Twoich była atrakcyjna to dla mnie i tak nieco za dużo. Wolę zainwestować więcej w inne części.
ODPOWIEDZ