[ MR2 SW20 ]

Chcesz coś kupić ? Pisz a będzie Ci dane !
Cent3k
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 13 paź 2014, 17:34
Model: AW11

[ MR2 SW20 ]

Post autor: Cent3k »

Witam.
Posiada może ktoś jakiś sensowny egzemplarz z potencjałem?
Mój budżet to ok 12-14k
Zależy mi na budzie bez rudej ( albo chociaż dziur :lol: ) i silniku, który nie potrzebuje litra oleju na 1k km.

Zdaję sobie, że igły nie będzie w tym budżecie, ale za bardzo uparłem się na MR :/
P.
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: [ MR2 SW20 ]

Post autor: RAFIMR2 »

12-14 za egzemplarz bez rudej szmaty i jeszcze niepijący, bardzo ciężki temat. 20k to prędzej coś znajdziesz.
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
Awatar użytkownika
Bullseye
Administrator
Posty: 1388
Rejestracja: niedziela 16 mar 2014, 09:52
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: 3S-GE gen4
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [ MR2 SW20 ]

Post autor: Bullseye »

Mi sie udalo w tej cenie ale bez silnika
2016 - Toyota MR2 REV2 "Perełka" - 93"
2012 - 2016 Toyota MR2 REV2 "Mercia" - 93" [*]
2015 - Honda CA125 Rebel "Rabuś" - 97"
krzycho252
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 13:47
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Świdnica

Re: [ MR2 SW20 ]

Post autor: krzycho252 »

Mówicie, że jest aż tak źle? (Albo dobrze zależy z której strony patrzeć). O ile rozmawiamy o 3sge, a nie 3sgte, to sądziłem, że w takich pieniądzach można zaopatrzyć się w całkiem niezły egzemplarz. Oczywiście nie mówię o "igle", ale o ciekawej bazie do pogrzebania samemu. Sam aktualnie posiadam sw20, co prawda, sporo pracy przy niej mi wyszło, choć uważam, że jest w całkiem niezłym stanie. Co do rdzy to posiadała naprawdę niewielkie, łatwe do usunięcia ogniska rdzy na zewnątrz, a dodatkowo, co najważniejsze dla mnie, wygląda na egzemplarz pozbawiony przygód drogowych. Niestety jeszcze nie wiem jak wygląda sprawa z silnikiem, bo nie miałem okazji go przetestować, ale liczę, że w końcu niedługo to nastąpi.

Niemniej jednak, z powodów finansowych, nad moją białą mr'ką, zbierają się czarne chmury i ze smutkiem patrzę w przyszłość, w której chyba będę zmuszony się z nią stanowczo za szybko rozstać, jednakże nigdy nawet nie wyobrażałem się, że jej wartość może oscylować w okolicach 20 tys., a nawet szczerze powiedziawszy bardziej myślałem, że kwota 15 tys. jest ciężka do osiągnięcia, choć i tak nie jestem pewien czy byłaby ona w stanie zrekompensować te wydatki i pracę, którą w nią włożyłem.
ODPOWIEDZ