Lampa mr2 zzw30, plastiki itp

Chcesz coś kupić ? Pisz a będzie Ci dane !
djnq
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 07 kwie 2019, 00:55
Model: ZZW30
Silnik: 1.8

Lampa mr2 zzw30, plastiki itp

Post autor: djnq »

Witam jak w tytule kupię lampę przednia prawa(od strony pasażera) . Do mr2 zzw30 przedlift .
Poszukuję również osłony plastikowej z przodu pod maską, nadkole plastikowe z przodu z prawej strony,oraz windshot
Awatar użytkownika
mario
Posty: 112
Rejestracja: niedziela 31 lip 2016, 17:12
Model: ZZW30
Silnik: 2zz-GE
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lampa mr2 zzw30, plastiki itp

Post autor: mario »

djnq pisze:Witam jak w tytule kupię lampę przednia prawa(od strony pasażera) . Do mr2 zzw30 przedlift .
Poszukuję również osłony plastikowej z przodu pod maską, nadkole plastikowe z przodu z prawej strony,oraz windshot
Jak będziesz kupował to pamiętaj że osłona pod maskę nie pasuje od angola a tylko takie w zasadzie są dostępne. NIe wiem po co ktoś wyskakuje z cenami po 150zł za część która pasuje tylko do kosza na śmieci. Lampa jeżeli masz odblask od Europejczyka cały to bez problemu przełożysz do lampy od angola. Generalnie wszystko co występuje w wersji europejskiej i nie pasuje od angola to ciężki temat.
djnq
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 07 kwie 2019, 00:55
Model: ZZW30
Silnik: 1.8

Re: Lampa mr2 zzw30, plastiki itp

Post autor: djnq »

Dziękuję bardzo za odpowiedź, z tym plastikiem to jestem zaskoczony. Akurat właśnie sam klosz potrzebuje od lampy także chyba kupię od Angola.
Awatar użytkownika
mario
Posty: 112
Rejestracja: niedziela 31 lip 2016, 17:12
Model: ZZW30
Silnik: 2zz-GE
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lampa mr2 zzw30, plastiki itp

Post autor: mario »

Chłopaki na forum przerabiając auta na tor pozbywają się pod maskę osłony i to jedyny w zasadzie przypadek w którym można kupić bo wszystkie części używane dostępne na rynku są od wersji angielskich. Mało kto rozbiera na części europejskie wersje a nawet jeśli to po takim dzwonie że osłona na pewno nie będzie się nadawać. Wersja angielska osłony ma po drugiej stronie otwór na zbiorniczek od płynu hamulcowego bo pompa i serwo jest po drugiej stronie i wydaje mi się że to wymusza przesunięcie pojemnika na koło wraz z pokrywą wiec wycięcie otworu na zbiorniczek hamulcowy może nie rozwiązać problemu.
ODPOWIEDZ