Breloczek MR2 III

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Awatar użytkownika
juras80
Posty: 130
Rejestracja: wtorek 24 lip 2018, 12:15
Model: ZZW30 FL
Silnik: Spalinowy :)

Breloczek MR2 III

Post autor: juras80 »

Witam wszystkich,

Całkiem niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem małej Toyoty, w związku z tym mam straszną zajawkę na personalizację samochodu poprzez różne dodatki. Nieodłącznym elementem samochodu jest kluczyk, do którego zazwyczaj przyczepia się breloczek, w związku z tym szukałem czegoś odpowiedniego dla siebie.

Nawiązałem kontakt z firmą, która wypuściła kiedyś partię breloków dla MR2. Były one właściwie na zamówienie i raczej trudno jest je gdziekolwiek kupić. W każdym razie jest możliwość wyprodukowania ich ponownie i chciałbym zapytać czy byłyby chętne osoby. Cena to około 40-45 PLN za sztukę + koszty wysyłki. Nie jest to może mało, ale jedyny w miare sensowny brelok jaki znalazłem kosztuje 15$ + 10$ za przesyłkę z USA.
https://super-klasse.com/products/midsh ... g-keychain
To tak na marginesie dla porównania.

Plan jest taki, żeby zebrać listę osób i pieniądze, a następnie zrobić zamówienie (minimalnie 100 sztuk).
Gdyby okazało się, że większośc osób będzie chciała np. po 2-3 sztuki i wyjdzie tego grubo ponad 100, to cena za sztukę będzie niższa (np. 30-35 PLN).

Na początek chciałbym wiedzieć czy jest w ogóle zainteresowanie tym tematem. Jeśli okaże się, że tak, to ustalę datę, do której można zgłaszać sie, a następnie zamówię odpowiednią ilość. Trzeba się liczyć z tym, że całość może zająć około 2 miesięcy.

W załączniku przesyłam zdjęcie brekola.

W razie pytań PM

Pozdrawiam

Jurek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
tinuviel
Posty: 640
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 19:33
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz turbo

Re: Breloczek MR2 III

Post autor: tinuviel »

juras80 pisze:(minimalnie 100 sztuk).
Jurek no co Ty :) Fajna inicjatywa, fajne breloki ale... 100? :) Nie ten target, 10 to może jeszcze ale 100 to by trzeba na forum passerati pytać :)

Jak chcesz fajny brelok z logo to albo wydruk 3D ale to cię czeka sporo obóbki z żywicą albo uderzyć do Chińczyków:

https://www.aliexpress.com/store/group/ ... 75ef0VEPNw

Tam za 15zł wypalą Ci logo w krysztale albo w prostym bryloczku wydrukują na kolorowo. Może nie tak fajnie ale... 15zł za jeden brelok a nie 100breloków za 4-4.5k zł :)

a tak już całkiem na marginesie, to ja dostałem od Żony taki:
https://shop.carthrottle.com/collection ... o-keychain

I to jest best-brelok-ever :D
Awatar użytkownika
juras80
Posty: 130
Rejestracja: wtorek 24 lip 2018, 12:15
Model: ZZW30 FL
Silnik: Spalinowy :)

Re: Breloczek MR2 III

Post autor: juras80 »

Wygląda mi to na brutanle zderzenie z rzeczywistością:)

Ok, niech sobie to ogłoszenie trochę powisi, może znajdzie się ktoś chętny, kto zamówi 95 breloków, to ja te pozostałe 5 wezmę dla siebie :)
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: Breloczek MR2 III

Post autor: mystek »

ciężki temat faktycznie, 100 to pokaźna ilość sztuk, musiałbyś pytać na forum MR2... wszystkich krajów Europy :P
Awatar użytkownika
tom256
Posty: 129
Rejestracja: czwartek 28 gru 2017, 22:18
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ-FED

Re: Breloczek MR2 III

Post autor: tom256 »

juras80 pisze:Wygląda mi to na brutanle zderzenie z rzeczywistością:)

Ok, niech sobie to ogłoszenie trochę powisi, może znajdzie się ktoś chętny, kto zamówi 95 breloków, to ja te pozostałe 5 wezmę dla siebie :)
Wrzuć na zagraniczne fora. Większa szansa, tylko logistycznie robi sie to skomplikowane.
Toyota MR2 Roadster 2005 TF300 Silver Streak Mica
Team Impul NS-GT2 '17
Zero header + Zero cat + TTE Exhaust
TRD Door Stabilizer
Denso TT Iridium
ODPOWIEDZ