2x MR2 SW20 LHD 8kPLN i RHD Buda 2kPLN

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Awatar użytkownika
lukago
Posty: 95
Rejestracja: sobota 22 mar 2014, 10:54
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3S-GTE
Lokalizacja: Warszawa

2x MR2 SW20 LHD 8kPLN i RHD Buda 2kPLN

Post autor: lukago »

Nadchodzi Taka chwila, że panowie sprzedają swoje zabawki bo chcą lub muszą. Do sprzedania mam 2 MR2 razem lub osobno. Wiele czynników złożyło się na to, że brakuje mi czasu żeby to dokończyć wszystko. Jak Razem to 10kPLN poniżej więcej szczegółów i cen.

1) MR2 SW20 REV1 91' N/A 3SGE LHD przebieg ok 230kkm
Zaczne od wad:
- kilka lat temu miałem kolizje i przód przez to wygląda nienajlepiej pod przednim zderzakiem (wymaga czasu i pracy blacharza/lakiernika) (auto ma pod warstwa PlastiDipa kilka kolorów ;) )
- Brak klimatyzacji (Wada zależy od tego czy ktoś lubi czy nie :) )
- Brak wspomagania (Dla mnie to był plus)
- Brak ABS (Dla mnie to był plus)
- Zjedzone progi oraz tylne nadkola (dlatego wymaga m.in. pracy blacharza lakiernika)
- Silnik 3SGE (GEN2) coś tam kapnie coś tam złopnie oleju ale ten typ tak ma (27 lat)
- Magiel stuka (brak czasu żeby go wygrzebać i oddać do regeneracji)
- warto ustawić zbieżność/geometrie (na tych felgach mi sie majstry krzywią, że nie bo nie ma jak złapać jak chce ustawić a z braku czasu nie kombinuje)

Zalety:
- Czarne wnętrze JDM Alcantara + Skóra (zmęczone ale oko cieszy)
- Może posłużyć jako baza do przeszczepu na budę Angola
- Kielichy amortyzatora rozkrecalne dzieki czemu je wypiaskowałem i pomalowałem proszkowo na czarno) (jeździłem na tym może z 8kkm - 2 Lata tylko w lato a w zasadzie sporadycznie)
- sprężyny APEX -30 odnowione wypiaskowane i pomalowane proszkowo na żółty kolor jak w oryginale (po odmalowaniu jeździłem na tym może z 8kkm tylko w lato a w zasadzie sporadycznie)
- przednie górne mocowania były wymienione na nowe z ASO przejechałem na nich może łącznie ze 20-25kkm
- Nowe gumy osłaniające amorek oraz gumy pod sprężyny czy odboje prosto z Japoni (ASO Toyota) (jeździłem na tym może z 8kkm - tylko w lato a w zasadzie sporadycznie)
- Nowe Łączniki przód tył (zamienniki jak wyżej ok 8kkm)
- Nowe gumki drążka stabilizatora (ASO Toyota)
- Nowa klema (+) ASO
- Nowe Łożyska przód i tył (tył SKF) (ok 8kkm)
- Nowe tarcze i klocki hamulcowe z Japoni (ASO Toyota) Przód REV 3+ tył REV1 (Zaciski wyczyszczone pomalowane na żółto) (ok 8kkm)
- nowe sworznie wahacza (zamienniki)
- Sprzęgło LUK ok 12kkm
- Lampy tył REV3+ EU + blenda w dobrym stanie z delikatną rysą
- Antena oryginalna niska z nowszych rewizji z racji, że pozbyłem się spoilera REV1 (Otwory zaspawane)
- Zderzak przedni w ładnym stanie plus oryginalna większa Warga z nowszych rewizji (pod plastidipem w kolorze czerwonym)
- kierownica OMP z nabą MOMO (obecną kierownice MOMO Zabieram)
- Dokładki progów GReddy Style
- chłodnica w idealnym stanie od wersji Turbo z nowym czujnikiem (Czujnik zamiennik)
- w cenie mogę dorzucić ew. Klape od Turbo z RainGuardem (w innym kolorze z racjii braku czasu)
- Felgi TTE Zabieram chyba, że się jakoś dogadamy. Generalnie wolałbym oddać ją na AEZ 16' z jakimiś oponami zimowymi. Generalnie koła na dotoczenie się do domu nie polecam na tym jeździć

Cena 8 000 zł (8kpln lub słownie osiem tysięcy złotych) do delikatnej negocjacji ale jak nprawdę ma być taniej to ok ale tak wkładam lampy tył REV1 i opuszczam 900zł, nie dokładam klapy turbo opuszczam 500zł, zabieram hamulce przód i wkładam REV1 opuszczam 600zł

2) MR2 SW20 REV1 90' N/A RHD (Czerwona)(Bez silnika) 2000zł (SPRZEDANA)
Tegoroczny zakup w celu przekładki (ale brak czasu)
Bez silnika
Bez lusterek
Bez halogenów
Bez tylnych lamp
Bez Klimy
Generalnie kompletna karoseria z czarnym wnętrzem troche porozbieranym w celu wyjęcia klimy (Lampy przód jak i obrysówki w zderzak w zestawie no i oryginalnie wnętrze wraz z podsufitką w kolorze czarnym) Jako ciekawostka 3 stop w łuku i regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach.

Cena 2000zł Tyle Warta, Tyle Chce i Tyle dałem za nią a nawet więcej bo musiałem po nią śmigać lawetą :)

Proszę tylko o poważne oferty szanujmy swój czas :)
(nie sprzedaje na części)
w razie pytań pisać dzwonić 511-681-400
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek 29 paź 2018, 14:09 przez lukago, łącznie zmieniany 1 raz.
E-Mail: [email protected]
----------
2012 - Toyota MR2 SW20 REV1 3SGE 91' - @3SGTE GEN2 => GEN 2.5 / CT27 / W2A / HP= nikt nie wie ale jak to RafiMR2 mówi ZAPIERDALA
2020 - Toyota CH-R 21' a za chwilę CH-R GR 2.0 22' ;)
Awatar użytkownika
lukago
Posty: 95
Rejestracja: sobota 22 mar 2014, 10:54
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3S-GTE
Lokalizacja: Warszawa

Re: 2x MR2 SW20 LHD 8kPLN i RHD Buda 2kPLN

Post autor: lukago »

Trochę zdjęć czerwonej RHD


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
E-Mail: [email protected]
----------
2012 - Toyota MR2 SW20 REV1 3SGE 91' - @3SGTE GEN2 => GEN 2.5 / CT27 / W2A / HP= nikt nie wie ale jak to RafiMR2 mówi ZAPIERDALA
2020 - Toyota CH-R 21' a za chwilę CH-R GR 2.0 22' ;)
ODPOWIEDZ