"Świeżyzna na bazarze"

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: WojtekMR »

białe kierunki to standard



jak ostatnio stwierdził mi na pw forumowy kolega - coś one ostatnio podrożały :twisted:
Awatar użytkownika
GOLDI
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 20:25
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: obecny

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: GOLDI »

mysle ze to tez pewna tendencja rynku (okresu roku) na cabrio/roadstery :P stanieja jesienia :)
krzycho252
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 13:47
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Świdnica

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: krzycho252 »

Santis widzę, że szukasz MR2 na dolnym śląsku, jeśli interesowałaby Cię taka z sekwencyjną skrzynią to jest jedna w Świdnicy. Co prawda nie moja, ale znam osobę, która sprzedaje więc mogę się mniej więcej coś dopytać. O ile się nie mylę z twardym dachem ma kosztować około 18 tys. Jak będziesz zainteresowany to dawaj znać :)
Awatar użytkownika
tinuviel
Posty: 640
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 19:33
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz turbo

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: tinuviel »

krzycho252 pisze:Santis widzę, że szukasz MR2 na dolnym śląsku, jeśli interesowałaby Cię taka z sekwencyjną skrzynią to jest jedna w Świdnicy. Co prawda nie moja, ale znam osobę, która sprzedaje więc mogę się mniej więcej coś dopytać. O ile się nie mylę z twardym dachem ma kosztować około 18 tys. Jak będziesz zainteresowany to dawaj znać :)

Jakbyś chciał nawet taniej to ja bym ten dach mógł odkupić ;)
krzycho252
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 13:47
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Świdnica

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: krzycho252 »

O ile wiem, jest możliwość kupienia samego dachu, jednak nie wiem jaka byłaby jego cena ale podejrzewam, że nie mała, może coś koło 3 tys. Jeśli ktoś będzie chętny mogę dopytać.
Awatar użytkownika
GOLDI
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 20:25
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: obecny

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: GOLDI »

krzycho252 pisze:Santis widzę, że szukasz MR2 na dolnym śląsku, jeśli interesowałaby Cię taka z sekwencyjną skrzynią to jest jedna w Świdnicy. Co prawda nie moja, ale znam osobę, która sprzedaje więc mogę się mniej więcej coś dopytać. O ile się nie mylę z twardym dachem ma kosztować około 18 tys. Jak będziesz zainteresowany to dawaj znać :)
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-mr ... fdbf9d9ac0

?
santis
Posty: 0
Rejestracja: piątek 30 wrz 2016, 21:40
Model: SW22

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: santis »

krzycho252 pisze:Santis widzę, że szukasz MR2 na dolnym śląsku, jeśli interesowałaby Cię taka z sekwencyjną skrzynią to jest jedna w Świdnicy. Co prawda nie moja, ale znam osobę, która sprzedaje więc mogę się mniej więcej coś dopytać. O ile się nie mylę z twardym dachem ma kosztować około 18 tys. Jak będziesz zainteresowany to dawaj znać :)
Dzięki, ale szukam w manualu (już w 'rodzinnym' aucie mam i albo kupię MR2 w manualu, albo obecnego na niego trzeba będzie przerobić - a troszkę szkoda tego ;)). Co do lokalizacji, to Śląsk + rozsądne okolice (nad morze się nie wybieram, ale Mazowieckie, Dolnośląskie i Małopolskie powiedzmy, że są w zasięgu ;)).
krzycho252
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 13:47
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Świdnica

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: krzycho252 »

Goldi, to będzie dokładnie ta.
A co do skrzyni to rozumiem, druga co była w manualnej, mimo braku twardego dachu poszła niemal od razu.
Awatar użytkownika
tinuviel
Posty: 640
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 19:33
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz turbo

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: tinuviel »

krzycho252 pisze:O ile wiem, jest możliwość kupienia samego dachu, jednak nie wiem jaka byłaby jego cena ale podejrzewam, że nie mała, może coś koło 3 tys. Jeśli ktoś będzie chętny mogę dopytać.
Hmm, to jak możesz to dowiedz się proszę. Wiem że na allegro te dachy wiszą za 3.5k i 5k zł ale one tak wiszą już od roku. IMO łatwiej będzie sprzedać SMT bez dachu za ~13k.

Co do samego SMT w MR2 to wydaje mi się ciężko sprzedać takie auto bo trzeba trafić na kogoś kto poprostu szuka cabrio i nie do końca wie jakie chce. Jak ktoś konkretnie chce MR2 i wie dlaczego chce to raczej będzie szukać manuala.
Awatar użytkownika
tinuviel
Posty: 640
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 19:33
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz turbo

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: tinuviel »

BTW:

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-mr ... yS6pH.html

Obrazek

to się jeszcze nie sprzedało czy zmieniło właściciela? Cena dobra.
ODPOWIEDZ