[zakup grupowy] breastplate w30

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Awatar użytkownika
tinuviel
Posty: 640
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 19:33
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz turbo

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: tinuviel »

mario jak ogarniesz rollbar który jest bezpieczny a który nie pozbawia schowków za siedzeniami i jakoś się z nimi integruje to Cię ozłocę ;)
Awatar użytkownika
mario
Posty: 112
Rejestracja: niedziela 31 lip 2016, 17:12
Model: ZZW30
Silnik: 2zz-GE
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: mario »

Kusisz ;)
Awatar użytkownika
mario
Posty: 112
Rejestracja: niedziela 31 lip 2016, 17:12
Model: ZZW30
Silnik: 2zz-GE
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: mario »

tommi pisze:ciekawe czy cos to daje
Dzisiaj pierwszy dzień jeździłem bez hard top-a i muszę stwierdzić że jest sztywno i nic nie trzeszczy. Specjalnie pojeździłem po śpiących policjantach i po wspinałem się na krawężniki. Przejechałem się jeszcze inną i różnica kolosalna z tym że o ile pamiętam to i pierwotnie moja była mniej trzeszcząca od tej drugiej. Mam wrażenie że poszczególne egzemplarze naszych samochodów mogą się bardzo różnić sztywnością nadwozia pewnie za sprawą eksploatacji bądź napraw blacharskich.
jaworjawor
Posty: 302
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 14:43
Model: SW22
Generacja: REV1
Silnik: 2ZZ-GE

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: jaworjawor »

ja sobie ostatino zafundowałem zestaw rozpórek górnych c-one i rówineż polatałem bez dachu i jest fajnie 8-) dużo lepiej niż w seryjnym aucie jak ją kupiłem. Wtedy autko tak dziwnie się bujało i miałem wrażenie, że rama przedniej szyby się dziwnie wykręcała, przyznam że troche sie dziwine i niepewnie czulem jeżdząć bez dachu. Teraz, do tego w połączeniu z 2zz to bajka, sama przyjemność 8-)
jaworjawor
Posty: 302
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 14:43
Model: SW22
Generacja: REV1
Silnik: 2ZZ-GE

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: jaworjawor »

byliby jacys chętni na breastplate? Robie zamowienie dla ostatnich "niedobitkow" :lol:
Awatar użytkownika
tinuviel
Posty: 640
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 19:33
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz turbo

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: tinuviel »

jaworjawor pisze:byliby jacys chętni na breastplate? Robie zamowienie dla ostatnich "niedobitkow" :lol:
mój powoli sobie rdzewieje. Da radę go zrobić grubszego z alu albo z ocynku przynajmniej? Jak tak to bym brał :)
jaworjawor
Posty: 302
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 14:43
Model: SW22
Generacja: REV1
Silnik: 2ZZ-GE

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: jaworjawor »

wyslałem zapytanie o alu. wychodzi mi z obliczen ze powinno to byc min 6mm grubosci (w stali było 4mm), ciekawe czy seryjne śruby złapią taką grubość
Awatar użytkownika
tinuviel
Posty: 640
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 19:33
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz turbo

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: tinuviel »

jaworjawor pisze:wyslałem zapytanie o alu. wychodzi mi z obliczen ze powinno to byc min 6mm grubosci (w stali było 4mm), ciekawe czy seryjne śruby złapią taką grubość
Dzięki!

Co do śrub to ja jedną ukręciłem (a nie wyglądała na oko źle) i musiałem pół auta rozbierac żeby się do niej dostać :) Jakbym teraz wymieniał to na nowych śrubach.
karol373
Posty: 2
Rejestracja: piątek 05 lip 2019, 19:37
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: karol373 »

jaworjawor pisze:byliby jacys chętni na breastplate? Robie zamowienie dla ostatnich "niedobitkow" :lol:
Hej (tym samym cześć wszystkim, pierwszy post na forum :mrgreen: ), jak jest jeszcze możliwość to bardzo chętnie!
jaworjawor
Posty: 302
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 14:43
Model: SW22
Generacja: REV1
Silnik: 2ZZ-GE

Re: [zakup grupowy] breastplate w30

Post autor: jaworjawor »

Dostałem odpowiedz, przy aluminium 6mm cena wynosi 240zl netto za sztukę (powinno się zamknąć w cenie netto bo do tej pory tak było :D )
Robimy z Alu?
Obrazek
ODPOWIEDZ