Pierwszy raz na torze

To co lubimy najbardziej, czyli kącik spamera :)
Bilo
Posty: 272
Rejestracja: sobota 12 mar 2016, 19:56
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3SGE

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: Bilo »

Maluch na torze palil mi 12 l... nie ma sie czemu dziwic. Wpisowe kolo 300 zl
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: mystek »

Nie najgorzej. A dało się coś pojeździć? Tj ile czasu spędziło się stricte na torze podczas jazdy za te 300zł?

Będzie jakiś filmik na necie z Twoich przejazdów? Kupiłeś sobie z MaxxxSport filmik? Bo widzę, że ta ekipa kręciła
Bilo
Posty: 272
Rejestracja: sobota 12 mar 2016, 19:56
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3SGE

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: Bilo »

To sa zawody. Czas jazdy to suma czasu przejazdów. Bylo ich 6. Czasy na poziomie 2 min. By miec film trzeba go kupic. Mam ich troche i wszystkie sa podobne. Nic ciekawego nie wykrecilem. Nie wiem czy warto kupic kolejny nudny filmik :-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
culmen
Posty: 329
Rejestracja: wtorek 29 wrz 2015, 16:09
Model: ZZW30
Silnik: 2zz sc

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: culmen »

mystek pisze:60km na torze + 56km normalnej jazdy = spalanie 18,66l... sporo tak dość, jak na wolnossaka. Czy "ten typ tak ma"?
w30 z 1zz palił mi na jastrzębiu okolice 24l/100
obecnie pali mi około 50l/ 100.
Bak potrafię wyjeździć w 40 min nieciągłej jazdy ;)

Ogólnie spalaniem na torze nikt się nie przejmuje. To jeden z najmniejszych "ułamków" kosztów jazdy.

Semi slika nie ma co demonizować. Dalej to opona bliższa cywilnej. Niż pełnemu slikowi który nie nagrzany przypomina "plastyk"
Jeśli zamierzasz jeździć bym pomyślał o zakupie jakiejś używki na początek. Jeśli okazjonalnie raz na rok - nie ma co sobie głowy zaprzątać.
Dobra uhp i wystarczy.

Beba pisze: Dziwne bo nie powinien już strzelać z dupy
Obrazek
Powinien ;)
Drive It Like You Stole It
Beba
Posty: 13
Rejestracja: wtorek 24 paź 2017, 22:13
Model: ZZW30
Silnik: 2zz-ge

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: Beba »

Beba pisze: Dziwne bo nie powinien już strzelać z dupy
Powinien ;)[/quote]

Bardzo ładna marchewka. Przekonałeś mnie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
culmen
Posty: 329
Rejestracja: wtorek 29 wrz 2015, 16:09
Model: ZZW30
Silnik: 2zz sc

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: culmen »

Z każdego wyjazdu mam po kilka takich lub lepszych zdjęć.
I chyba w sumie zaczyna mnie to denerwować.
Każdy rzuca tekst " Stary jakie zajebiste marchewy sadzisz" zamiast
"stary jak zajebiście jeździsz" :mrgreen:


Obrazek
Drive It Like You Stole It
Bilo
Posty: 272
Rejestracja: sobota 12 mar 2016, 19:56
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3SGE

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: Bilo »

Na Uhp jezdze na co dzien. Na tor wiadomo slick. Ale na poczatek semi jest swietne. Tanie i dobre. Tym bardziej jesli np regulamin zawodów nie dopuszcza slicka.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: mystek »

Semislick to np Advan Neova? Kilka lat temu na forum Coltmanii był gość, który miał Mitsubishi Cyborg R i właśnie na tych Neovach jeździł i sobie chwalił.

Co do flameów to fakt - wyglądają zacnie :D jeszcze w wolnossaku, to już w ogóle :)
Bilo
Posty: 272
Rejestracja: sobota 12 mar 2016, 19:56
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3SGE

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: Bilo »

Yoko Ad 08 mam na aucie. To jest UHP. Na deszcz słaba. Na suchym ok. Twarda komfort jest niski. Nie widzę większych zalet na co dzień w porównaniu np do zwykłego continentala, który był bardziej komfortowy nawet i lepiej radził sobie w deszczu.
Awatar użytkownika
GOLDI
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 20:25
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: obecny

Re: Pierwszy raz na torze

Post autor: GOLDI »

jak cos na codzien do ssaka to r1r i deszcz i wolny tor typu krakow/jastrzab bedzie ok...

co do spalania cos popsute auta macie :P mi a poznaniu 3sge/175km w ciezszej sw20 palilo srednie 21litrow/100km na dojazdy relatywnie szybkie z krk do poznania zuzywalem 8,5-9l/100km

wracajac do opon, neova byla najgorsza opon w moim odczuciu jaka miałem, najlepiej wspominam r1r ale na poznan w ciepły dzień sie nie nadawała. najdziwniejsza a zarazem najlpsza byla v70a; tam gdzie wydawało mi się że za chwile popłynie i więcej z siebie nie da, to naginała prze okrutnie wszelkie prawa fizyki. nawet na codzien nie byla tak twarda jakby sie wydawalo.

teraz jezdze na oponie na ktorą od zawsze fuck'ałem... RSRach. granica gdzie "popłynie" jest przewidywalna. bardzo fajnie klei w porownaniu do ceny opony, a i na mokrym na poznaniu spisala sie lepiej niz continentale sport :)

wszystkie w/w kupiłem nowe prócz v70a. boje sie wiedzieć jak zajebiste byłoby v70a gdybym kupił je również nowe ;)
ODPOWIEDZ