Alfa Romeo Brera Spider

To co lubimy najbardziej, czyli kącik spamera :)
Awatar użytkownika
luis
Posty: 340
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 08:59
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GTE
Lokalizacja: Warka

Re: Alfa Romeo Brera Spider

Post autor: luis »

Moja żona kiedyś się strasznie napaliła na 200 sx s14a i prawie jej kupiłem :D
Denis
Posty: 1192
Rejestracja: piątek 21 mar 2014, 12:57
Model: AW11
Silnik: 0,9 Diesel V8
Lokalizacja: DZG - okolice Zgorzelca

Re: Alfa Romeo Brera Spider

Post autor: Denis »

Dopiero wątek zobaczyłem, bo to w spamerach jest... :D

Odnośnie 159 - nie zgodzę się z tandetą w środku (oczywiście w stosunku do innych aut, bo praktycznie każde młodsze auto jest już tandetne w środku), ostatnio jeździłem 1,5 tygodnia taką (fakt że max wersja i jeden z ostatnich roczników) i według mnie wykonanie przewyższa wiele czołowych producentów (m.in VW, BMW E90 i ich pochodne), wszelkie lampki, włączniki chodzą bardzo przyjemnie, aczkolwiek pod względem awaryjności alfa przebiła się przez falę najbardziej zawodnych.... tyle, że nadal do awaryjnych aut należy. Brerę miałem kiedyś okazję widzieć we wnętrzu też, o dziwo jest gorzej wykończona niż ta 159 o której wspominałem. Silnik 2,4 jak każdy diesel przywita kiedyś awarią układy wtryskowego, dwumasy, turbiny i może DPF (jeśli już go ma, bo dwumasę przy tej mocy musi mieć) ;)

Kubek - Blinkey kiedyś pisał na forum o żony Cooper'ze Cabrio i dodawać już nie trzeba było - podobno częściej stał w serwisie niż mógł jeździć ;) ale może faktycznie Cooper poprawił się jak wspomniałeś że masz tego młodszego i jest dotąd OK.
Jak potrzebujesz części do SW20 - pisz, może coś znajdę ;) kontakt 785 270 420
ODPOWIEDZ