race-day.pl

Spotkania, spoty, imprezy oraz zloty
kondziej
Posty: 409
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 12:44
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: V6 & 3S-GTE

Re: race-day.pl

Post autor: kondziej »

Wczoraj byłem na kolejnym treningu...z warsztatu.samochód odebrałem w czwartek.nowa oliwa.na cale zawieszenie poszly poliuretany.wpadły przewody w oplocie.większe tarcze,mocniejszy plyn hamulcowy,przerzucilem kiere i fotele z wolnossaka .
wszystko szło dobrze,turbawka była jak petarda,hamowala,skrecala i prowadziła się cudnie.po trzech okrazeniach urwalem 6 sekund.W stosunku do w olnossaka....I niestety temp.poszła do góry.mnóstwo dymu trochę strachu.okazało się, że puścił przewód wodny przy samej suszarce.trzeba było trochę poczekać i chłopaki z serwisu skrocili 2 cm i przyszyli.działa ....pytanie czy jechać dalej.bo przewody są delikatnie mówiąc prochno i szrot...ale decyzja była jedyna słuszna...jadę....urwalem kolejne 2 sekundy ...po kilku okrazeniach znowu temp skoczyla wiec schlodzilem auto i postanowilem odpuscic...
podsumowując ;nie wyjezdzilem się,ale po poprawieniu i wyeliminowaniu chorób wieku dziecięcego(rewizja i wymiana przewodow wodnych,rewizja chlodnicy.termostatu.pomyslec o konkretnych wiatrakach.zeby autko przy palowaniu moglo dalej oddychac swobodnie.po tym wszystkim powinno być dobrze.
ps.na deser chłopaki organizatorzy widzieli,że mówiąc delikatnie jestem wkurwiony.wsadził mnie do Subaryny STI i powiedzieli jedź chłopaku...no i powiem Wam pojechałem o jeszcze pięć sekund szybciej niż mój najlepszy czas.takze jest potencjał...W kierowniku.tylko trzeba jeździć.jeździć.
Ps2.macie jakieś uwagi, propozycje co i jak jeszcze można poprawić z chłodzeniem???Z gory dzieki za all uwagi
Awatar użytkownika
columbus73
Posty: 169
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 22:00
Model: ZZW30
Silnik: 1.8
Lokalizacja: RYBNIK

Re: race-day.pl

Post autor: columbus73 »

Jedyny skuteczny sposób , do wypróbowanie na najbliższym zlocie :D
Obrazek
Weź nie pytaj.
Awatar użytkownika
weener
Posty: 220
Rejestracja: wtorek 05 maja 2015, 07:23
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: 3s-ge

Re: race-day.pl

Post autor: weener »

columbus73 pisze:Jedyny skuteczny sposób , do wypróbowanie na najbliższym zlocie :D
Obrazek
Hahaha
Co dzień budzę się przystojniejszy, ale dziś to już przesadziłem.
kondziej
Posty: 409
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 12:44
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: V6 & 3S-GTE

Re: race-day.pl

Post autor: kondziej »

Jutro kolejny Race Day/ Time Atack czyli 25.09.2016.tor Ułęż g.10-16... kibole też wejdą;)...jade...czy Na/turbo nie wiem jutro się okaże ;) jak chłopaki ogarną chłodnice ..I odpowietrzenie turbo;)
Jeżeli ktoś chętny na spotkanko zapraszam.naprawde fajny klimat i duzo jazdy czyli pelen relaks gwarantowany.
pozdro
kondziej
Posty: 409
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 12:44
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: V6 & 3S-GTE

Re: race-day.pl

Post autor: kondziej »

Aha formalności można ogarnąć na miejscu...Jakby co...ps.moja stara chłodnica w turbo :(
Obrazek
Awatar użytkownika
wacek198912
Posty: 509
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 11:09
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3sge, 1mz-fe z turbo
Lokalizacja: DW / DTR

Re: race-day.pl

Post autor: wacek198912 »

licze na relacje live :D
Awatar użytkownika
Arnoldman
Posty: 676
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 15:58
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: V6
Lokalizacja: Katowice

Re: race-day.pl

Post autor: Arnoldman »

Będzie jakiś link do live streaming media Kondziej channel ? :D

..chłodnica widać robaczywa jest :lol:
Awatar użytkownika
culmen
Posty: 329
Rejestracja: wtorek 29 wrz 2015, 16:09
Model: ZZW30
Silnik: 2zz sc

Re: race-day.pl

Post autor: culmen »

Chodnice jeszcze wystarczająco dobra by wymienić na browary w skupie złomu.
Trenuj trenuj. 16.10 jedziesz z nami na Jaszczomb.
Drive It Like You Stole It
kondziej
Posty: 409
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 12:44
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: V6 & 3S-GTE

Re: race-day.pl

Post autor: kondziej »

Ale wczoraj był intensywny dzień , robota-upalanie- robota,myślałem,że zejdę,także
sorki chłopaki,że nic nie napisałem : (

Podsumowując dzień męczący,ale udany.pojechałem N/a,z przyczyn znanych.ale szara dała radę zrobiłem chyba ponad 30 okrążeń,jedno 4 km także jak dla mnie sporo.
Żadnych problemów.pełen ogień i do przodu .fajnie bo udało się pobić rekord życiowy wolnossakiem aż o 7 sekund,bylo parę boków,pare spinów ale jeździło się super.
moja emerka była jedyną serią bez żadnych grubszych modów i była jedyną Toyotą na ponad 30 aut.wiekszość imprezy,evo,hondy,saxo,corvetta,sierra, ostatni nie byłem,ale czułem się jak Kopciuszek hehe ale na poważnie wyjeździłem się jak zły i o to chodziło :) głód adrenaliny zaspokojony :) na jakiś czas ;)

wyniki były cały czas na protimer.pl w czasie rzeczywistym, fajna sprawa
kondziej
Posty: 409
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 12:44
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: V6 & 3S-GTE

Re: race-day.pl

Post autor: kondziej »

Jedyna Toyotka i ...Jedyna mazda na race-day

Obrazek
ODPOWIEDZ