Spoty KRAKÓW

Spotkania, spoty, imprezy oraz zloty
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: mystek »

Tak, później się zgadałem z tym kolesiem od Celici 3 gen i mówił, że podjechałeś, pokazywał mi zdjęcia i rozpoznałem auto :) Ja się zmyłem jakoś 15:30, więc się minęliśmy.
KaihaMR
Posty: 136
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2015, 13:16
Model: SW20
Generacja: REV2

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: KaihaMR »

To akurat MR Piotrka, ja byłem MAZDĄ ;) Celica faktycznie bardzo fajna, parę detali tylko w niej było do dogrania i ekstra samochód. Sam bym chętnie taką przytulił :)
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: mystek »

To co? Niedziela, Japonly, Ojców? Ilu nas będzie?
Gawron
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 09 kwie 2018, 18:57
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1ZZ FE

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: Gawron »

Ja nie dam rady być tam wcześniej niż 20 więc nie wiem czy jest sens się wybierać, chyba że wy też będziecie w podobnych godzinach
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: mystek »

dupa, bo o 20 to się kończy :P
mrrajder
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 11 wrz 2016, 22:24
Model: AW11
Generacja: REV4
Silnik: 170KM
Lokalizacja: Kraków

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: mrrajder »

Ja ok 16 tam pojadę do Ojcowa :) jak coś, to dzwońcie 511325895
mrrajder
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 11 wrz 2016, 22:24
Model: AW11
Generacja: REV4
Silnik: 170KM
Lokalizacja: Kraków

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: mrrajder »

Byłem ok 18 pod Restauracją ale nikogo nie było, a trochę miałem opóźnienie bo znalazłem fajny placyk :D myślę znów za tydzień w niedzielę wrócić i sobie poćwiczyć, może ktoś będzie chętny jeszcze to ustawimy statyw, kamerke, coś ciekawego może z tego wyjść niż spoty których nie ma :D
Obrazek
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: mystek »

Gdzie ten plac? Chętnie bym pojechał!! Możemy się ustawić, ja mam aparat, obiektywy, sprzęt ogólnie, bo coś tam focę to mogę nagrać film przy okazji, jak zdradzisz miejscówkę :)) ... Co do spotu, to miał być w Ojcowie, później rzucili info, że przenoszą do Skały. Tam zajeżdżamy, a kurna parking na... 30 aut? No to kurna! Z deka mało, więc w efekcie czego przenieśli spot na parking IKEA. Po drodze nówka Subaru Impreza WRX miał dzwona w Golfem IV, Subaru rozwalone dobrze :/... pod samą IKEĄ było sporo aut, ale niektóre nie dojechały. Ogólnie spot na takie 3/6, bo z ciekawszych aut to były jakieś ze 2 Miaty, AW11 kolega chyba z forum nawet, Nissan 180SX S13, kilka Celic z dobrze zorganizowanego klubu krakowskiego Celic właśnie, S2000 jakieś, a tak to w sumie nic ciekawego, głównie Civici, Preludy (niektóre Hondy spoko, bo przynajmniej doładowane, czy to turbo czy kompresorem, więc chociaż tyle).
mrrajder
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 11 wrz 2016, 22:24
Model: AW11
Generacja: REV4
Silnik: 170KM
Lokalizacja: Kraków

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: mrrajder »

Jest taki przy ulicy Łowińskiego ; ) wjazd trochę ukryty, ale mapy google pokaże
a czyli płakać po spocie nie będę .. tylko na następny raz, trzeba wziąć trochę sprzętu ze sobą, rękawiczki, posprzątać tam troszke, opony poprzestawiać bo ich tam za dużo było na konkretną i potem lekko przesadzoną zabawe i jedna przeleciała mi pod spodem ;p i zabrała ze sobą kawałek zderzaka
mystek
Posty: 316
Rejestracja: piątek 07 kwie 2017, 10:50
Model: AW11
Generacja: REV1
Lokalizacja: Kraków

Re: Spoty KRAKÓW

Post autor: mystek »

aaa, to znana miejscówka... raz tam sobie pojechałem coś poćwiczyć, ale zastałem... 2 radiowozy :P więc zawrotka i wróciłem do siebie :))

a ogólnie własnie jak nawierzchnia? Niby wygląda na płaską, ale słyszałem, że głównie wielka płyta?
ODPOWIEDZ