Mr2 turbo rev3

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Awatar użytkownika
fatumex
Posty: 179
Rejestracja: poniedziałek 31 mar 2014, 18:10
Model: AW11
Generacja: REV2
Silnik: 3S-GTE Rev3 Inside
Lokalizacja: BDG

Mr2 turbo rev3

Post autor: fatumex »

Wkrótce na sprzedaż moja czarna Mra w turbo która potrzebuje odrobinę miłości.
Cena 15k w tym stanie w jakim jest teraz(nie sprzedam na części, nie mam na to czasu)

Sprzedaż chwilowo wstrzymana ze względu na brak zainteresowania. Obecnie auto przechodzi renowację. Turbina została zregenerowana. Auto wyposażyłęm w nowy kolektor wydechowy z kwasu (ścianka 3 mm) i owinięto go bandażem. Następny etap to naprawa blacharska oraz malowanie calego auta, więc jeżeli wystawie auto na sprzedaż to cena ulegnie zmianie, będzie zdecydowanie wyższa od sugerowanej powyżej.

Komplet:
Toyota Mr2 SW20 92R kolor czarny Targa. Oryginalnie było 3sge rev2.
(do zrobienia blacha, obecnie kolorowa - progi, kielichy oraz pod tylnym zderzakiem, zdrowa podłoga)

* Silnik swap Rev3 2.0L 3s-gte JDM myślę że około 290 KM (koła regulowane HKS, silnik nie był przeze mnie otwierany, dmuchany do 1,1 Bar)
* Tarcze hamulcowe Turbo Groove (nacinane i nawiercane, wentylowane), Zaciski Rev2/3 - wieksze.
* odłączony ABS przez wymianę przegubów bez pierścieni ABSu co skutkuje rozłączeniem tego układu i świecącą się lampką na desce
(aby wznowić używanie ABSu trzeba wymienic przeguby tylnych kół)
* wnętrze w dobrym stanie
* Skrzynia ze szperą e154
* Turbina CT20b
* dolot grzyb HKS
* chłodnica wody Stoney Racing Alu + panel z 2 wentylatorami
* układ wydechowy JapSpeed 3"
* obecnie nałożone dokładki progów z laminatu greedy
* światła tył Rev3 kouki
* spoiler Rev3
* zawieszenie OEM rev2
* filtr oleju K&N
* po swapie niedziałający prędkościomierz (próbowałem ogarnąć ale nie miałem narzędzi, aż tak się nie znam)
* silnik śmiga na oleju Liqui Moly 10w40 z dwusiarczkiem molibdenu
* tubo oil kit (olejowe przewody do i z turbiny w oplocie)
* klapa silnika turbo
* drzwi od dołu pordzewiałe (czyli do wymiany)
* 3 światło stopu w łuku
* siedzenia welur nieposzarpane
* koła 17 jakies R1
* 4 szt wlotów bocznych (el. karoserii)
Być może jeszcze tam pare pierdołków jest ważnych które dopisze jak sobie przypomne

Mogę to wszystko sam zrobić ale zależy mi na czasie. Jeżeli zdecyduję się sam to poskładać do kupy, blachare i powymieniać wszystkie potrzebne elementy to cena nie będzie już taka zachęcająca. Powodem sprzedaży jest wyjazd na wyspy w celu zarobienia hajsu w krótkim czasie. Mam pomysł na firmę, ale trzeba działać.
Szkoda mi ale życie leci a tyle jest w nim do zrobienia. Przypuszczam, że wrócę ze zdwojoną siłą bo nie odpuszczę, ale najpierw życie xD

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Robota nie zając, odpoczynek też nie zając. W sumie to nic nie zając.
Tylko zając to zając xD

661 061 163
ODPOWIEDZ