Ostrzeżenie dla kupujących

Chcesz coś kupić ? Pisz a będzie Ci dane !
BlindNomad
Posty: 323
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 09:59
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE
Lokalizacja: Krk

Ostrzeżenie dla kupujących

Post autor: BlindNomad »

Witam,

Panowie, myślałem, że wśród Mr2'jek nie spotkam się z przypadkami rażącego buractwa, no ale niestety ta choroba wszędzie się panoszy...

Jakiś miesiąc temu zamówiłem daszki targi od chłopaka: Filip Woydowski, który ma konto na FB (jeśli jesteś na forum, pozdrawiam Cię czule).
Transakcja była przeprowadzana przez OLX, grzecznie dopytałem czy daszki są czarne, otrzymałem informację: "Będą czarne".
Pomyślałem, pewnie ma dwa komplety, to miło, że nie robi problemu. Kasa poszła ( dla info 250zł, więc nie mało jak za daszki, ale zależało mi,żeby zaczepy były w idealnym stanie).

Paczka przyszła, szczęśliwy, że w końcu przy przyspieszaniu daszek nie będzie mi spadać na głowę, zaczałem otwierać, w pierwszej kolejności poczułem dziwny zapach, potem po wyjęciu z kartonu nie byłem w stanie ich nawet "odkleić od siebie", kolega poczynił najbardziej ordynarny tuning jaki widziałem... pomalował materiałowe daszki szprajem na czarno... nie wiem co trzeba mieć w głowie po pierwsze, żeby zniszczyć daszki, nie dopytując czy ktoś sobie życzy,aby mu je pomalować, po drugie tak oszukać kupującego...

Zadzwowniłem do chłopaczka, nie ukrywam, nie przebierałem w słowach, usłyszałem: "do tej pory wszyscy byli zadowoleni,nie wiem o co Ci chodzi"... po kilku mocniejszych słowach poinformowałem, że odsyłam paczkę pobraniowo i mam nadzieję, że odbierze. Byłem wtedy na drugim końcu polski, ale paczkę odesłałem. Ale tak jak się spodziewałem, zawodnik nie raczył paczki odebrać.

Uważajcie z tym zawodnikiem, obstawiam, że nie znajdzie na tyle odwagi aby się odezwać, przyjąć winę na klatę i oddać pieniądze.

-- ciach ---
Ostatnio zmieniony poniedziałek 29 lip 2019, 20:21 przez Bullseye, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmieniłem końcówkę, groźby nie są wskazane w żadnym wypadku :)
BlindNomad
Posty: 323
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 09:59
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE
Lokalizacja: Krk

Re: Ostrzeżenie dla kupujących

Post autor: BlindNomad »

Jeżeli ktoś z użytkowników FB mógłby wrzucić printscreen mojeg posta,byłbym wdzięczny.
Awatar użytkownika
mac_nyn
Posty: 505
Rejestracja: piątek 15 sie 2014, 05:33
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: 3sgte
Lokalizacja: Rumia Pomorskie

Re: Ostrzeżenie dla kupujących

Post autor: mac_nyn »

K..... Świat schodzi na psy. Osobiście sam kiedyś dostałem od kolegi takie "czarne" daszki jak Ty kupiłeś, ale nie dałem za nie ani złotówki i po drugie, miałem świadomość, że są malowane sprayem. Generalnie tragedii z wyglądem nie było ;)
To co "kolega" Filip od...ał to już przegięcie po całości. Może na jakimś JDM-ie w Warszawie, ktoś mu przemówi do rozsądku ;)
BlindNomad
Posty: 323
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 09:59
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE
Lokalizacja: Krk

Re: Ostrzeżenie dla kupujących

Post autor: BlindNomad »

Ja nie grozilem, zaproponowałem dostawę do domu xD
Awatar użytkownika
Bullseye
Administrator
Posty: 1388
Rejestracja: niedziela 16 mar 2014, 09:52
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: 3S-GE gen4
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ostrzeżenie dla kupujących

Post autor: Bullseye »

Dlatego propozycji zwrotu już nie ruszam ;)

Swoją drogą, widziałem specjalne pasty do koloryzowania tapicerek, koszt podobny co szpraj - efekt jak mniemam dużo, dużo lepszy ;)
2016 - Toyota MR2 REV2 "Perełka" - 93"
2012 - 2016 Toyota MR2 REV2 "Mercia" - 93" [*]
2015 - Honda CA125 Rebel "Rabuś" - 97"
BlindNomad
Posty: 323
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 09:59
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE
Lokalizacja: Krk

Re: Ostrzeżenie dla kupujących

Post autor: BlindNomad »

Mógł po prostu nie malować... Ktoś na pewno by się z tego jeszcze ucieszył, bo te mocowania zdarza się,że pękają:/

A tak to śmietnik...
Awatar użytkownika
Bullseye
Administrator
Posty: 1388
Rejestracja: niedziela 16 mar 2014, 09:52
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: 3S-GE gen4
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ostrzeżenie dla kupujących

Post autor: Bullseye »

Muszę się wziąć i wydrukować takowe skoro to element deficytowy :D
2016 - Toyota MR2 REV2 "Perełka" - 93"
2012 - 2016 Toyota MR2 REV2 "Mercia" - 93" [*]
2015 - Honda CA125 Rebel "Rabuś" - 97"
BlindNomad
Posty: 323
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 09:59
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE
Lokalizacja: Krk

Re: Ostrzeżenie dla kupujących

Post autor: BlindNomad »

Właśnie nie wiem, czy one są jakkolwiek rozkładalne...
Jak uda mi się rozłożyć bez uszkadzania to Ci wyślę do skanu.
ODPOWIEDZ