MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Awatar użytkownika
gzoom
Posty: 373
Rejestracja: środa 26 mar 2014, 06:40
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ-FE
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: gzoom »

Kubek_KSJZ pisze:Chcę pojeździć jak najwięcej a grzebać jak najmniej jeśli zdrowie, kasa i czas pozwolą :)
Sprytny plan, płacisz za pierwszy tptd, wygrywasz, i każdy kolejny na który pojedziesz masz gratis :)
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: Kubek_KSJZ »

gzoom pisze:
Kubek_KSJZ pisze:Chcę pojeździć jak najwięcej a grzebać jak najmniej jeśli zdrowie, kasa i czas pozwolą :)
Sprytny plan, płacisz za pierwszy tptd, wygrywasz, i każdy kolejny na który pojedziesz masz gratis :)
Byłoby miło ale do zdrowia, kasy i czasu musiałbym dołożyć jeszcze umiejętności/formy bo samochód sam nie wygra ;) Tym bardziej że cliówki kręcą teraz mega czasy i są wjedżeni w swoje auta.
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: WojtekMR »

a przeniósłby ktoś część tematu do: Nasze MR2 ;)



jak ktoś purysta to do: Nasze pozostałe pojazdy (choć dla mnie nadaje się do naszych MR2 - takiego nośnika dla 1zz jeszcze nie ma)
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: Kubek_KSJZ »

Zrobie w "pozostalych" w wolnej chwili
BlindNomad
Posty: 323
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 09:59
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: 3S-GE
Lokalizacja: Krk

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: BlindNomad »

Z opcji które wymieniłeś, ja pewnie brałbym pod uwagę jeszcze Caymana i S2000.

Jeśli chodzi o opcje swapu do lotusa, to chyba bardziej skłaniałbym się do K20. Może i nie pasuje brandowo, jest nieco droższy w zakupie, ale jest chyba więcej tańszych części do potencjalnych przeróbek. A masowo chyba wygląda podobnie jak 2zz.
dumek2010
Posty: 139
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2015, 19:10
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 156

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: dumek2010 »

Gratuluję zakupu lotusa, w mojej opinie bardzo dobry wybór bo masa robi swoje. Gratuluję i życzę rozwoju auta. Zastanawiałes sie kiedyś nad swapowaniem jakiegos silnika z dwusprzegłową skrzynią półautomatyczną?. Alfa 4c była by także zaje.... wyborem
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: Kubek_KSJZ »

BlindNomad pisze:Z opcji które wymieniłeś, ja pewnie brałbym pod uwagę jeszcze Caymana i S2000.

Jeśli chodzi o opcje swapu do lotusa, to chyba bardziej skłaniałbym się do K20. Może i nie pasuje brandowo, jest nieco droższy w zakupie, ale jest chyba więcej tańszych części do potencjalnych przeróbek. A masowo chyba wygląda podobnie jak 2zz.
S2000 po przejażdżce nie podszedł mi, poza tym mlode i bezwypadkowr egzemplarze ap2 to 60k, dla mnie nie jest tego wart. Cayman już prędzej, jednak nie pasował mi image Porsche i dużo wyższe koszty upalania na torze.



dumek2010 pisze:Gratuluję zakupu lotusa, w mojej opinie bardzo dobry wybór bo masa robi swoje. Gratuluję i życzę rozwoju auta. Zastanawiałes sie kiedyś nad swapowaniem jakiegos silnika z dwusprzegłową skrzynią półautomatyczną?. Alfa 4c była by także zaje.... wyborem
O swapie jeszcze tak nie myślę bo nie nauczyłem się korzystać z tego co mam a z udowadniania na ulicy kto jest szybszy już dawno wyrosłem ;)

Zestawy do elisa na swap sa do k20, 2grfe, 1.8T z vw wiec jest z czego wybierać. Póki co wolę pojechać np na nordschlaife niż kupować zabawki do auta:)
Awatar użytkownika
gzoom
Posty: 373
Rejestracja: środa 26 mar 2014, 06:40
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ-FE
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: gzoom »

Kubek_KSJZ pisze:Póki co wolę pojechać np na nordschlaife niż kupować zabawki do auta:)
Pochwal się jak będziesz jechał, bo mnie taki wyjazd od dawna chodzi po głowie :)
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: Kubek_KSJZ »

Sezon planuje zaczac na Sloviakiaring, zwykle robia w marcu, potem TP albo Brno. Dam znać ;)
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: MR2 coupe 3.5V6 Supercharged WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: WojtekMR »

te avony zzr nie za miękkie na lato?
ODPOWIEDZ