Lexus SC430 2002r 4.3 V8 w pięknym stanie. WYPRZ GARAŻOWA ;)

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Lexus SC430 2002r 4.3 V8 w pięknym stanie. WYPRZ GARAŻOWA ;)

Post autor: Kubek_KSJZ »

Porządny egzemplarz w świetnym stanie z 2002r, drugi właściciel w PL, trzeci w ogóle, max opcja, obrzydliwie wygodny, cichy i dość szybki.
(ew. zamiana na jakąś terenówkę)
55000PLN


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Denis
Posty: 1192
Rejestracja: piątek 21 mar 2014, 12:57
Model: AW11
Silnik: 0,9 Diesel V8
Lokalizacja: DZG - okolice Zgorzelca

Re: Lexus SC430 2002r 4.3 V8 w pięknym stanie. WYPRZ GARAŻOW

Post autor: Denis »

Kuba to Twój prywatny ? Pytam, bo widzę inne rejestracje niż zazwyczaj
Jak potrzebujesz części do SW20 - pisz, może coś znajdę ;) kontakt 785 270 420
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: Lexus SC430 2002r 4.3 V8 w pięknym stanie. WYPRZ GARAŻOW

Post autor: Kubek_KSJZ »

Denis pisze:Kuba to Twój prywatny ? Pytam, bo widzę inne rejestracje niż zazwyczaj
Bez obaw, nie jestem handlarzem auto z rodziny od ok. 5lat, pierwsze dwa lata moja żona, aktualnie mój ojciec.

SCI mieszkamy, w SPS pracuję i miałem meldunek w mieszkaniu służbowym ;)
Denis
Posty: 1192
Rejestracja: piątek 21 mar 2014, 12:57
Model: AW11
Silnik: 0,9 Diesel V8
Lokalizacja: DZG - okolice Zgorzelca

Re: Lexus SC430 2002r 4.3 V8 w pięknym stanie. WYPRZ GARAŻOW

Post autor: Denis »

Nie sprawdzam Cie przecież :)


Bardziej chodziło mi o to, czy jesteś/byłeś użytkownikiem tego auta. Ale jak po rodzinie, to pewnie troche nim pojeździłeś. Pytam, dlatego, że na przyszły sezon jak finansowo ogarnę większość wydatkówcplanuje takie cuś kupić.

O ogólne wrażenia nie pytam, napisałeś w wątku - mega wygodny, dość szybki, cichy. Tego się spodziewałem.

Zauważyłeś jakieś spore wady auta ? W sensie nieogarnięte mądrze rozwiązania, coś co jest uciążliwe, męczące ?
Rozumiem, że to USA wersja ? Były też na EU z kmh, litrami zamiast galonów i *C zamiast *F?

Po złożeniu dachu zostaje coś bagażnika czy bieda kompletna ?

Auta muszą mieć coś w sobie, bo trzymają cenę dość fajnie. O silnik nie pytam, miałem go 2 lata w GS i mega mi pasował.

Dzięki z góry za odpowiedzi i poświęcony czas jeśli go znajdziesz chwilę by mi odpowiedzieć. Nie spotkałem dotąd użytkownika SC430, stąd parę pytań do Ciebie.

Pozdrawiam

P.S - luksusowe optycznie być nie musi ...:)
Obrazek
Jak potrzebujesz części do SW20 - pisz, może coś znajdę ;) kontakt 785 270 420
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: Lexus SC430 2002r 4.3 V8 w pięknym stanie. WYPRZ GARAŻOW

Post autor: Kubek_KSJZ »

Denis pisze:Nie sprawdzam Cie przecież :)


Bardziej chodziło mi o to, czy jesteś/byłeś użytkownikiem tego auta. Ale jak po rodzinie, to pewnie troche nim pojeździłeś. Pytam, dlatego, że na przyszły sezon jak finansowo ogarnę większość wydatkówcplanuje takie cuś kupić.

O ogólne wrażenia nie pytam, napisałeś w wątku - mega wygodny, dość szybki, cichy. Tego się spodziewałem.

Zauważyłeś jakieś spore wady auta ? W sensie nieogarnięte mądrze rozwiązania, coś co jest uciążliwe, męczące ?
Rozumiem, że to USA wersja ? Były też na EU z kmh, litrami zamiast galonów i *C zamiast *F?

Po złożeniu dachu zostaje coś bagażnika czy bieda kompletna ?

Auta muszą mieć coś w sobie, bo trzymają cenę dość fajnie. O silnik nie pytam, miałem go 2 lata w GS i mega mi pasował.

Dzięki z góry za odpowiedzi i poświęcony czas jeśli go znajdziesz chwilę by mi odpowiedzieć. Nie spotkałem dotąd użytkownika SC430, stąd parę pytań do Ciebie.

Pozdrawiam

P.S - luksusowe optycznie być nie musi ...:)
Obrazek
Sporą część tego przebiegu zrobiłem ja, na pewno nie jest to auto sportowe tylko luksusowe GT do pożerania kilometrów, świetnie zrobiony areodynamicznie, bez dachu przy 160km/h wieje mniej więcej tak jak przy 70km/h w mr2- bez żadnej przesady.


Były wersje EU, ale na szczęście bez różnic typu inne hamulce itp, ta jest częściowo dostosowana do naszego tj. jednostki itp.

Bagażnik nawet po złożeniu dachu jest średni ale nie mały, przy rozłożonym jest spory.
Denis
Posty: 1192
Rejestracja: piątek 21 mar 2014, 12:57
Model: AW11
Silnik: 0,9 Diesel V8
Lokalizacja: DZG - okolice Zgorzelca

Re: Lexus SC430 2002r 4.3 V8 w pięknym stanie. WYPRZ GARAŻOW

Post autor: Denis »

Krótko zwięźle i na temat. Fakt, na szczęście lexus nie robił innych podzespołów na USA, nawet tylnych lamp w przeciwieństwie do większości producentów. Tylko inaczej rozłożone żarówki.

Powiedz mi jeszcze jedną rzecz - wiele użytkowników pisze, że auto bardzo słabo prowadzi się w zakrętach. Nie oczekuje torówki, ludzie porównują to do 645i, SL, ale to nie ta klasa, więc sportowe nie będzie. Ale ciekaw jestem czy faktycznie jest taki dramat jak piszą ludzie.
Jak potrzebujesz części do SW20 - pisz, może coś znajdę ;) kontakt 785 270 420
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: Lexus SC430 2002r 4.3 V8 w pięknym stanie. WYPRZ GARAŻOW

Post autor: Kubek_KSJZ »

To prawda, szalu w zakretach nie ma choc dramatu rowniez, postawili calkiem na komfort wiec auto fajnie wszystko wybiera jednak przy okazji plywa - takie cos z cos.
Denis
Posty: 1192
Rejestracja: piątek 21 mar 2014, 12:57
Model: AW11
Silnik: 0,9 Diesel V8
Lokalizacja: DZG - okolice Zgorzelca

Re: Lexus SC430 2002r 4.3 V8 w pięknym stanie. WYPRZ GARAŻOW

Post autor: Denis »

Gwint i jest jak należy ;)

Dzięki za odpowiedzi, przekonałeś mnie tym bardziej do tego auta. Tyle, że nie w tym sezonie.
Jak potrzebujesz części do SW20 - pisz, może coś znajdę ;) kontakt 785 270 420
ODPOWIEDZ