MR2 3.0 V6

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Homer777
Posty: 51
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 20:49
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 125cm3

MR2 3.0 V6

Post autor: Homer777 »

Po kilku ładnych latach spędzonych z MR nadeszła pora na jakieś zmiany . W związku z planem przesiadki na 2 kółka wystawiam MRke na sprzedaż .

Posiadam auto od stycznia 2011 roku . Zakupiłem ją od tajskiego studenta będącego w PL na wymianie ;) On z kolei zakupił ją w 2008 roku w Niemczech . Ani poprzedni właściciel ani ja nie szczędziliśmy kosztów żeby utrzymać auto w dobrym stanie mechanicznym ( o wygląd nie dbałem nigdy jakoś przesadnie ale o tym trochę później ) . Posiadam na prawdę sporo historii zarówno z Niemiec jak i z całego okresu pobytu w kraju . Auto od wielu lat garażowane .

Model : SW20 91`

Silnik : 3.0 3vzfe ( camry 94`) - rozebrany do ostatniej śrubki , regenerowana i delikatnie obrobiona głowica - 220 KM i 270 NM ( wykres z hamowni )

Skrzynia : e153 (półosie i zwrotnice z turbo)

Dolot : seria z camry , bez airboxa

Zawieszenie : gwint BC , prothane , stabilizatory z późniejszych rev , regenerowana maglownica , nowe łożyska przód , wymienione końcówki drążków kierowniczych itd itd

Felgi : Borbet 15`

Opony : Federal 595RSR ( 4x 205/50/15 ) ( przejechane ok 750 km )

Wnętrze : brak audio ( jest niepodłączone - zmieniarka na 6cd i okablowanie jest , brak radia ) , fotele i boczki z uk - środek foteli -materiał , boki skóra ( tyłek się nie ślizga na zakrętach )

Blacha : zdrowizna , chociaż trzeba powoli ponownie myśleć o progach

Wydech : Japseed

Brak abs i wspomagania kiero

Cena 20000 zł

Pozostało jeszcze kilka drobiazgów do zrobienia , bo tak jak pisałem wcześniej , nie za bardzo interesowało mnie jak auto wygląda tylko jak jeździ .

Auto ma 24 lata więc jeśli ktoś oczekuje perełki bez żadnej rysy ani usterki to musi przygotować dużo większy budżet .

Oczywiście osoby zainteresowane poinformuję telefonicznie bądź pm co pozostało do zrobienia ( żadna z tych rzeczy nie przeszkadza nawet w codziennym użytkowaniu auta ) . Nie mam nic do ukrycia , chcę żeby Mrka trafiła w dobre ręce i poinformuję przed przyjazdem o każdym mankamencie gdyż nie lubię tracić czasu ani swojego ani czyjegoś .

Proszę Was również o rozesłanie wiadomości pocztą pantoflową :)

Cena moim zdaniem okazyjna , nie podlega negocjacjom , ewentualnie zatankuje auto do pełna , przyda się nowemu właścicielowi ;)

Tel 517 981 557
Paweł





Obrazek

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=rhPhvoWPOzk
Ostatnio zmieniony czwartek 06 sie 2015, 20:09 przez Homer777, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Siwy
Posty: 389
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 08:57
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 1MZ-FE
Lokalizacja: Szczecin

Re: MR2 3.0 V6

Post autor: Siwy »

Ty to tak na poważnie...? :shock:
Awatar użytkownika
emteka
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 20:56
Model: Inny
Silnik: Czerwony

Re: MR2 3.0 V6

Post autor: emteka »

Muszę Cię swoją przewieźć. :P Zmienisz zdanie. :P
Awatar użytkownika
wacek198912
Posty: 509
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 11:09
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3sge, 1mz-fe z turbo
Lokalizacja: DW / DTR

Re: MR2 3.0 V6

Post autor: wacek198912 »

kurcze pół roku temu brałbym jak reksio szynke. a potem strugał rysia a teraz swoja musze dopiescic :D
Homer777
Posty: 51
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 20:49
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 125cm3

Re: MR2 3.0 V6

Post autor: Homer777 »

Siwy pisze:Ty to tak na poważnie...? :shock:
Owszem , na poważnie. Po 4,5 roku z tym konkretnym modelem MR2 i ok 6 lat łącznie z tymi pojazdami nadejszła pora na jakieś zmiany . Ale jak się nie sprzeda to płakał nie będę ;)



emteka pisze:Muszę Cię swoją przewieźć. :P Zmienisz zdanie. :P
Słyszałem że w końcu masz czym ;) :D

Ale to jest właśnie jeden z powodów dla którego się zdecydowałem - gonitwa za KM i KM/H się nigdy nie skończy , po co tracić czas na budowanie czegoś przez lata i wk... się , skoro można kupić dwa kółka które zapewnią wrażenia z miejsca :D
wacek198912 pisze:kurcze pół roku temu brałbym jak reksio szynke. a potem strugał rysia a teraz swoja musze dopiescic :D
Wacek od przybytku głowa nie boli ;) co dwie mrki to nie jedna ... przemyśl to :D Każdy kto zmagał się z v6 w mrce wie że to jest mega okazja ;)
Awatar użytkownika
wacek198912
Posty: 509
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 11:09
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 3sge, 1mz-fe z turbo
Lokalizacja: DW / DTR

Re: MR2 3.0 V6

Post autor: wacek198912 »

:D noo cos o wydatkach na v6 wiem :D
Jak to mowia "w domu bida i nedza bo v6 mnie napedza"
Homer777
Posty: 51
Rejestracja: wtorek 17 lut 2015, 20:49
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: 125cm3

Re: MR2 3.0 V6

Post autor: Homer777 »

Mały edit - skrzynia e153 była w komplecie z półosiami i zwrotnicami z turbo .

Auto jest do obejrzenia w Częstochowie od poniedziałku . Mogę ewentualnie wyjechać na spotkanie jeśli ktoś będzie jechał z mega daleka .

Jest już kilku chętnych . Kto pierwszy ten lepszy :)

Pozdro.

Edit edita - jakiś 1 tyś km temu ( nowa jednostka czasu ;) ) - wymienione końcówki drążków kierowniczych.
szymonkicinski
Posty: 2
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 13:05
Model: AW11

Re: MR2 3.0 V6

Post autor: szymonkicinski »

Aktualne?
ODPOWIEDZ