Kupię MR2 SW20

Chcesz coś kupić ? Pisz a będzie Ci dane !
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: RAFIMR2 »

Siwy pisze:Wybaczmy mu, bo nie wie co pisze... :lol: :lol: :lol:

Polejcie siwemu :D
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
Awatar użytkownika
JohnCreasy
Posty: 395
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 06:13
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: JohnCreasy »

KuchaR pisze:Piękna MR'a wprawdzie nie z 3sgte, ale bez grama i nie cieknąca za 8k, ale no mądry Polak po szkodzie..
Mam rozumieć ,że była jakaś za 8k? Widzisz ja za swoją dałem 10k (2 lata temu) i też nie cieknie,bez rdzy i zdrowe progi ale wprawdzie to było 3SGE a nie 3S-GTE a to lekka różnica...także w cenie!
Awatar użytkownika
xanter
Posty: 713
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 22:01
Model: Inny
Silnik: 3SGTE
Lokalizacja: Legionowo

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: xanter »

JohnCreasy pisze:
KuchaR pisze: bez urazy, ale w tych pieniądzach mam 101 lepszych propozycji. ;)

A to ciekawe...myślisz,że ktoś sprzeda zadbaną , nie pordzewiałą etc.,etc., Mrkę w dodatku z 3S-GTE za 15k?

Jak tak to ja też szukam kolejnej no i żeby targa nie ciekła,ma być nie swapowana tylko oryginalna wersja TURBO,zero rdzy i żaden element nie malowany-dopuszczam myśl ,że kiedyś element był wymieniony na nowy. W dodatku może mieć wymienioną turbinę na jakiegoś Garretta i zamontowane EMU. Nie będę zły jak będzie również gwint -najlepiej TEIN-ale nie pogardzę innym.

No i cena do 10.000 zł.

Jak coś numer znacie albo PW :mrgreen:
To i ja jeszcze jedną kupię a co mi tam za 10K to mogę mieć dwie ;-)

a tu http://olx.pl/oferta/toyota-mr-2-CID5-I ... 07b225b3bf masz kolego KuchaR za 15K.
wsadzisz jeszcze 15 co by dogonić kolegę i będzie za 30K ale wydatki rozłożysz w czasie
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: RAFIMR2 »

KuchaR pisze:Szukam MR'ki bo dostrzegam w niej jeszcze starą i japońską duszyczkę, której może już faktycznie w takiej zetce za dużo nie ma, aczkolwiek nie dam za samochód dwudziestoletni 30 tysięcy, bez urazy, ale w tych pieniądzach mam 101 lepszych propozycji. ;)
Aczkolwiek tutaj szczerze doceniam wkład finansowy i trudy kolegi, któremu pewno samochód nawet się nie zwróci no ale cóż, taka już chyba nasza pasja. :)
ps nadal poszukuję mrki ;]
A uważasz że za ile taka eMeRka powinna być wystawiona ? zrozum że jeśli szukasz samochodu z duszą typu funcar bo MR2 jest takim samochodem w dobrym stanie nie patrzy się na wiek. Zerknij w dział NASZE MR2 / w zasadzie w każdej w nich jest bebechów niejednokrotnie 3-4 razy droższych niż sama buda. Więc jeśli szukasz samochodu z duszą pogódź się z tym że to kosztuje, a jeśli nie kup kolejnego werczącego na ulicy japończyka za 10k zików. Swoja drogą 350Z powoli staje się chyba takim japońskim golfem mk3 :D .
oczywiście nie zrozum tego jako złośliwość.
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: RAFIMR2 »

Zresztą co tu dużo pisać niech wypowie się ARNOLDMAN o poszukiwaniach swojej i ile finalnie musiał zapłacić. Więc MR2 nawet wolnossąca za 8k na dzień dzisiejszy nie zajeżdżona i bez rdzy (mission impossible)
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
KuchaR
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 28 wrz 2015, 23:36
Model: AW11

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: KuchaR »

Właśnie ta za 15k mnie kusi i wcale nie uważam żeby wymagała od razu wkładu x2.
Ja was panowie jak najbardziej rozumiem, każdy broni swego i każdy w swoją MeRe wkłada być może każdy plik pieniędzy jaki posiada, ale trzeba też zrozumieć fakt, że samochód to nie mieszkanie, samochodem takim jak MR2 się nie zarobi, a wołać o pieniądze zawsze będzie jak każda rzecz. Nigdy się nie odzyska tego co się włożyło, a tym bardziej jak wszystko wkłada się z wysokiej półki i typowo pod siebie ( a zakładam, że 3/4 użytkowników tego forum właśnie tak robi), zwrot za to przy sprzedaży - jeżeli w ogóle jakiś będzie to trzeba się cieszyć. :)
Porównanie zetki z golfem 3 uważam za co najmniej śmieszne i abstrakcyjne. :P
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: RAFIMR2 »

Jak miałem 17 lat to co drugi troszku bardziej zasobny w portfelu dzieciak tym jeździł, dzisiaj jadąc ulicami coraz więcej widzę takich dzieciaków w 350z nie porównuje samych samochodów tylko grupy społeczne. I fakt nikt tych pieniędzy nie odzyska ale cenić takie modele trzeba, a jak ktoś nie chce wybulić takiej kasiory szuka czegos innego.
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
KuchaR
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 28 wrz 2015, 23:36
Model: AW11

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: KuchaR »

No i bardzo dobrze, że kupują używane zety i tym podobne niż jakieś nowe "KIJE" czy jakieś inne tym podobne wynalazki.
U mnie tego jeszcze mało, ale samochód faktycznie na przestrzeni lat potaniał co zachęca coraz to większe grono do zakupu.
O tej za 15 jesteście w stanie coś powiedzieć po foto czy już na starcie jest "bee" bo swapowana i za 15k?
Awatar użytkownika
xanter
Posty: 713
Rejestracja: piątek 29 sie 2014, 22:01
Model: Inny
Silnik: 3SGTE
Lokalizacja: Legionowo

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: xanter »

KuchaR pisze:Właśnie ta za 15k mnie kusi i wcale nie uważam żeby wymagała od razu wkładu x2.
Żeby dogonić tą Kacpra to myślę że 15 to będzie zamało.
Sam zakup mr2 szczególnie 3SGTE to początek wydatków ta za 15 to właśnie taki początek 7 za budę 8 za silnik czyli bardzo dobra cena.
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: Kupię MR2 SW20

Post autor: RAFIMR2 »

xanter pisze:
KuchaR pisze:Właśnie ta za 15k mnie kusi i wcale nie uważam żeby wymagała od razu wkładu x2.
Żeby dogonić tą Kacpra to myślę że 15 to będzie zamało.
Sam zakup mr2 szczególnie 3SGTE to początek wydatków ta za 15 to właśnie taki początek 7 za budę 8 za silnik czyli bardzo dobra cena.

Dlatego widzisz kolego KuchaR kupic za 15k 3sgte to jedno a doprowadzić do stanu dobrego to drugie. Tak jak pisali przedmówcy rozłożysz koszty w czasie ale i tak zaraz przekroczysz drugie tyle jej wartości.
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
ODPOWIEDZ