kupię: 1) spoiler, 2) listwy nad wlotami, 3) wycieraczki, 4) uszczelka bagażnika

Chcesz coś kupić ? Pisz a będzie Ci dane !
Awatar użytkownika
JWMR2
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 11:15
Model: AW11
Generacja: REV2
Silnik: 3SGE
Lokalizacja: Kraków / Warszawa

kupię: 1) spoiler, 2) listwy nad wlotami, 3) wycieraczki, 4) uszczelka bagażnika

Post autor: JWMR2 »

Cześć, na zimę planuje porobić jakieś drobne remonty i mam trzy tematy jak w tytule

1. Szukam bocznych części spoilera (moje ulegają biodegradacji i lakier słabo trzyma, pojawiają się bąble dość szybko po lakierowaniu)

2. Szukam też listew nad bocznymi wlotami. Kupiłem kiedyś ale nie są identyczne jak te na drzwiach i niezbyt dobrze to wygląda. Szukam takich jak na foto z numerem 1, mam takie jak nr 2 które mogę potem komuś sprzedać jak znajdę właściwe.

3 temat - szukam info, gdzie kupić wycieraczki z tym plastikowym uchwytem (mam sam goły trzpień). Ten plastik się nieustannie łamie. Przebieg zrobiłem 10.000 przez 4 lata i 4 komplety już, zazwyczaj łamią mi to na myjni. Znacie jakiś sklep internetowy, z którego będzie pasować (na allegro miałem już 2 nieudane zakupy).

Czy ktoś ma albo wie gdzie dostać uszczelkę bagażnika?

pozdrawiam
Janek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
krzycho252
Posty: 163
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2017, 13:47
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Świdnica

Re: kupię: 1) spoiler, 2) listwy nad wlotami, 3) wycieraczki, 4) uszczelka bagażnika

Post autor: krzycho252 »

Jeśli chodzi o wycieraczki to są adaptery z mocowania takiego jak Ty posiadasz na dwie śrubki, żeby można było założyć normalne wycieraczki na uchwyt U. Gdybyś nie znalazł takich to daj znać, powinienem mieć kilka takich kompletów nowych.
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: kupię: 1) spoiler, 2) listwy nad wlotami, 3) wycieraczki, 4) uszczelka bagażnika

Post autor: RAFIMR2 »

W aso kupujesz normalnie na dwie śrubki, ja mam takie i jest git.
Co do spojlera hmmmm ten typ tak ma, priblemem jest materiał z ktorego jest wykonany spojler bo w zasadzie nikt nie qie z czego to badzieqie jest, spróbuj przed mqlowaniem i podkladowaniem dac warsstqe szpachli natryskowej ( przy normqlnych laminatach pomagana rozne bolaczki ), pozniej podklad i lak. Ja mam tak zrobione i boki trzymają.
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
ODPOWIEDZ