"Świeżyzna na bazarze"

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Avenger
Posty: 6
Rejestracja: piątek 04 lip 2014, 12:25
Model: AW11
Generacja: REV3
Silnik: 2.0 175HP

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Avenger »

Ideał. 26 000 przebiegu, serwisowany, nowy lakier. Nic, tylko brać.
http://allegro.pl/toyota-mr2-i4430564120.html
Awatar użytkownika
GOLDI
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 20:25
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: obecny

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: GOLDI »

na niektórych zdjęciach tylny zderzak usdm, na niektórych zdjęciach klapa od turbo, na jednym zdjeciu wycieraczki przedniej szyby jak w angliku, a ostatie zdjecie z lotką rev1-2 i klapą n/a a i 5sfe/3sfe pod maska ;) to ogłoszenie jest delikatnie mówiąć "dziwne" ;)
Denis
Posty: 1192
Rejestracja: piątek 21 mar 2014, 12:57
Model: AW11
Silnik: 0,9 Diesel V8
Lokalizacja: DZG - okolice Zgorzelca

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Denis »

Taa, gościu ma jakąś MR2, pobrał zdjęcia innej (z USA), tak jak goldi wspomniał mnóstwo różnic (a siedziałem rozkminiałem je, a tu Goldi mnie wyprzedził ...)

Ogłoszenie co najmniej śmieszne. Warto podjechać jak ktoś ma bardzo blisko, bo raczej nie ma co liczyć że coś ciekawego. Przebieg pewnie zgubił jedno zero i nadal nie widzimy auta, tylko jego bliźniacze zdjęcia podrasowane w photoshopie aż klapa silnika skleiła sięz klapą bagażnika.
Jak potrzebujesz części do SW20 - pisz, może coś znajdę ;) kontakt 785 270 420
t0masz
Posty: 5
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 07:18
Model: AW11
Generacja: REV2
Silnik: 3S-GE

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: t0masz »

Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Kubek_KSJZ »

Jesli ktos rzeczywiscie powaznie rozwaza zakup mr2 to moja rev3 bedzie do sprzedania w pelnej serii, duzo nowych czesci z ASO, odkad sam ja kupilem smiem twierdzic ze nie bylo lepszego egzemplarza.
Awatar użytkownika
Gigi
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 13 lip 2014, 11:25
Model: AW11
Generacja: REV2
Silnik: 2.0
Lokalizacja: Opole Lubelskie

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Gigi »

Nie zauważyłem, ale w moim mieście stoi emerka do sprzedania ciągnięta z zagranicy w całkiem niezłym stanie - co o tym sądzicie, warta swojej ceny, bo ja również swoją ściągnąłem i zastanawiam się czy nie namówić właścicela na wymianę z małą dopłatą, ale spójrzcie najpierw fachowym okiem... będę wdzięczny za każdą uwagę, a na koniec poprosiłbym o realną wycenę :D Oto link


http://opolelubelskie.naszemiasto.pl/og ... o,idz.html
Awatar użytkownika
GOLDI
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 20:25
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: obecny

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: GOLDI »

troche takie "ulep"....
Awatar użytkownika
JohnCreasy
Posty: 395
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 06:13
Model: ZZW30 FL
Silnik: 1zz
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: JohnCreasy »

Po zdjęciach widzę,że to jest ta,którą miałem oglądać w zeszłym roku -przed zakupem mojej. Przedtem była spod Lublina od handlarza/komis? Miała klimę do "nabicia"- uwielbiaMY to wszyscy,prawda?
Była świeżo pryśnięta lakierem bezbarwnym,fotele były w słabym stanie(skaja) ale podobno miał chłop oryginalne.

Nie mam pewności,że to ta -jedynie po kolorze schowka się domyślam.
Awatar użytkownika
Gigi
Posty: 15
Rejestracja: niedziela 13 lip 2014, 11:25
Model: AW11
Generacja: REV2
Silnik: 2.0
Lokalizacja: Opole Lubelskie

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Gigi »

A cena? Mnie też się zdaje, że ją gdzieś widziałem, jednak nie oszukujmy się. Rynek w Polsce nie daje wielkiego wyboru. Jeden sprowadzi i sprzeda, drugi kupuje, jeździ i wyciska jeszcze zysk itd. Kto do czerwieni robi fotele w "kawie z mlekiem"? A i jeszcze wytłumaczcie na czym polega ten ulep - co dostrzegliście?
t0masz
Posty: 5
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 07:18
Model: AW11
Generacja: REV2
Silnik: 3S-GE

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: t0masz »

Też oglądałem w zeszłym roku. Sprowadzona z Szwajcarii. Straszny ulep, malowana i szpachlowana. Z tego co pamiętam nawet na dachu była szpachla. Wtedy zderzaki i spoilery miały lekko inny odcień. Ogólnie zaniedbane auto, wtedy cena była 12000, za 10000 do wzięcia. Po mojemu to lepsza jest ta z Warszawy
ODPOWIEDZ