"Świeżyzna na bazarze"

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
M88
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2021, 22:29
Model: SW20
Silnik: Spalinowy :)

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: M88 »

Jedynie wiem ze ta czerwona chyba od jesieni do sprzedania w cenie 30? Na początku potem do 23? I teraz znowu 27
MarcinW
Posty: 8
Rejestracja: sobota 12 lut 2022, 17:40
Model: AW11
Generacja: REV3
Silnik: Spalinowy :)

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: MarcinW »

Ktoś może coś wie o tym egzemplarzu?
https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-mr2-ID6EvqK3.html
Mam 400km w jedną stronę a na pierwszy rzut oka nie wiem nawet która to rewizja. Rev3? Rev4? Czy to rev2 z kilkoma zmianami?
Piwo każdemu za pomoc i sokole oko!
Awatar użytkownika
bedekey
Posty: 490
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 15:40
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3VZ-FE
Lokalizacja: Rybnik

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: bedekey »

Wygląda na rev1. Wnioskuję po dokładce przedniego zderzaka, zawiasach drzwi z rev1.
Pozdr
Awatar użytkownika
Arnoldman
Posty: 676
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 15:58
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: V6
Lokalizacja: Katowice

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Arnoldman »

Mało co wyglada na seryjne. Jest brzydko pomodzona wewnatrz (zmodzone boczki drzwi, pomalowane plasticzany i potjuningowane fotele, barek- mnie to odstrasza i uwazam to za zepsucie auta choć to tylko kwestia gustu i mojej opinii na temat wizualnego rezultatu... na żywo może to nawet gorzej wygladac niż na zdjeciach.
Wg vin to 91 czyli rev1, a to że ma I rejestracje 97 to znaczy że przyjechala np z niemiec i jest to data tamtejszej rej a nie produkcji.
Vin mowi ze jest z września 91. Potwierdza to też info od sprzedającego ze ma 156 kunia itd...
Pozatym oryginalnie wyszła w kolorze ciemny turkus wiec byla malowana na czarno...
Nie wiadomo jak sie blacha trzyma - czyli Ruda tańczy jak... :D ...a nie ma sie co do tego oszukiwać i liczyć że jest brak zgnitka, nie znam goscia ani auta, na zlotach nie był raczej bo nie pamietam to fanatykiem chyba nie jest (jak niektorzy...:D ) żeby chował auto wlasnym ciałem od wszelkiej wilgoci :) a zdjeciach "każda jest igła i rev 50" ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
RAFIMR2
Posty: 787
Rejestracja: niedziela 30 mar 2014, 22:49
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: 3s-ge
Lokalizacja: Katowice

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: RAFIMR2 »

Jak arni napisał i na wieki wieków amen.
Stan kolekcjonerski hmmm m.
Bądź sobą.......
Pojebanych też lubią :-D


Email: [email protected]
MarcinW
Posty: 8
Rejestracja: sobota 12 lut 2022, 17:40
Model: AW11
Generacja: REV3
Silnik: Spalinowy :)

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: MarcinW »

Chłopaki wielkie dzięki!
Czułem że 97 to data pierwszej rejestracji bo silnik 156 a lampy tył rev3 więc coś się tu mocno nie zgadzało
Fakt wnętrze obrzydliwe ale zauważyłem że ma klime a to już spory rarytas
Gdyby nie fakt ze to rev 1 i cała lakierowane to bym nie odrzucił a tak to zaoszczędziłem sporo na paliwo!
Poproszę adres na pw i piwo preferowane z przyjemnością wyśle bo sam bym nie doszedł że to rev 1 i że cała była lakierowana. Dzieeki!
Awatar użytkownika
Arnoldman
Posty: 676
Rejestracja: niedziela 23 mar 2014, 15:58
Model: SW20
Generacja: REV2
Silnik: V6
Lokalizacja: Katowice

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Arnoldman »

Na zlot dawaj gościu ;)
Lukass123
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 05 maja 2022, 19:21
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: Spalinowy

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Lukass123 »

Witam,
od paru tygodni szukam swojego mr2 i po kilku telefonach filmikach i przesłanych zdjęciach wiem że większość egzemplarzy aw11 nie nadaje się do odbudowy. Jeśli ktoś chciał by sprzedać swoją mr2 to zapraszam do kontaktu 507211252 generacja sw20 też wchodzi w grę. Przy okazji co myślicie o tej sztuce może ktoś ją widział:
https://sprzedajemy.pl/toyota-mr-2-1-6- ... m=referral
MarcinW
Posty: 8
Rejestracja: sobota 12 lut 2022, 17:40
Model: AW11
Generacja: REV3
Silnik: Spalinowy :)

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: MarcinW »

Jeśli szukasz aw11 to polecam zagraniczny rynek.
Większy wybór i jeśli masz budżet 10k+ to napewno coś znajdziesz dla siebie i jeszcze z jakimś miłym dodatkiem jak np klimatyzacja która potem ładnie podbije cenę auta za kilka lat 🙂
Lukass123
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 05 maja 2022, 19:21
Model: AW11
Generacja: REV1
Silnik: Spalinowy

Re: "Świeżyzna na bazarze"

Post autor: Lukass123 »

Tą czerwoną aw11 widzę od kilku tygodni. Jestem z Gdańska i zastanawiam się żeby ostatni weekend miesiąca jechać oglądać obie. Może pojadę z lawetą nie wiem musze sprawdzić jak by miało wyglądać wracanie na kołach. Musze wszystko przekalkulować. Boje się że jak pojadę z lawetą 1000 km to będę miał presje żeby ją brać. Może jakieś podpowiedzi na co patrzeć? Gdzie szukać rudej? W co stukać? Mierzyć grubość lakieru?

https://sprzedajemy.pl/toyota-mr-2-1-6- ... m=referral
https://www.mobile.de/pl/Samochod/Toyot ... 27889.html
ODPOWIEDZ