Sprzedam Mr2 1992 2,0 156KM

Chcesz coś sprzedać ? Pisz a będzie Ci odebrane !
Kamyk
Posty: 5
Rejestracja: środa 05 lut 2020, 16:43
Model: SW20
Generacja: REV3
Silnik: Spalinowy :)

Sprzedam Mr2 1992 2,0 156KM

Post autor: Kamyk »

Cześć,

Mam na sprzedaż Toyotę MR2 z 1992 roku z silnikiem 2,0 156KM i trochę opiszę co i jak :)

Toyota jest z Holandii, kupiłem ją razem z kumplem jakieś 4 lata temu. Chwile nią pojeździliśmy a później stała i została rozłożona, żeby zobaczyć co w trawie piszczy. Kupiliśmy trochę części, trochę pomontowaliśmy, okleiliśmy na Hot Rod Red 3m a później ja wróciłem do Polski a auto zostało w garażu.

W tym roku przywiozłem ją do Polski z myślą o restarcie projektu, auto poglądowo na zdjęciach, które widzicie. Co się dzieje z nią na ten moment :

1. Folia zdjęcia, więc jest ponownie czarna.
2. Fotele kubełkowe nowe, były kupione 2 lata temu i teraz są założone, aczkolwiek pomimo tych samych wymiarów siedzisko jest nieco wyżej, co skutecznie eliminuje kierowców 1,8 i więcej, więc będzie powrót do oryginalnych foteli, te mogę dorzucić w gratisie
3. Jako, że auto miało wrócić do swojej dawnej formy został przeprowadzony Generalny remont silnika. Mam na myśli rozebranie do najmniejszej śrubki, wyczyszczenie całości i pomalowanie. Mechanicznie wymienione komplety pierścieni, zregenerowany alternator, wymienione wszystkie uszczelki jakie tylko były w silniku, wymieniony rozrząd z pompą wody i nowy napinacz hydrauliczny, wymienione sprzęgło + docisk plus tarcza i łożysko, wymienione świece, przewody, zalane nowe oleje, nowe filtry itp.
4. Nowe tarcze x4 nowe klocki x 4
5.Założony ponownie oryginalny wlot powietrza z dolotem w gratisie zestaw K&N
6. Założona naba Momo i kierownica trójramienna skórzana + w gratisie kierownica zamszowa
7. Dodatkowy zestaw świateł tylnym i blenda kouki
8. Oryginalne radio + oryginalny subofer
9. Nowy Akumulator

Na ten moment same części do silnika oleje fitlry aku to bez kilku groszy 6 tysięcy, wszystkie faktury do wglądu. Nie liczę oczywiście robocizny.

Samochód mogę sprzedać w takim stanie jak jest, jeśli ktoś chce przy nim spędzić trochę czasu, lub może zostać dokończony na gotowo po kosztach.

Co mam na myśli mówiąc dokończony ?

1. Zawieszenie, jest powiedzmy ok, ale słychać już stuki, (Zestaw poli 700 pln)
2. Malowanie ? Auto generalnie wygląda nieźle, ale jeśli ktoś chciałby mieć jak to się mówi pod kokardę, to można by całość odmalować lub jeśli ktoś chce położyć folie, Malowanie mogę załatwić za kwotę 3000 tyś,

Auto jest na Holenderskich blachach,

Cena jaką chcę dostać za auto to 21 tysięcy. Lub jeśli ktoś chce na gotowo 25 tysięcy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Maciej Gierlach
Posty: 1
Rejestracja: środa 09 wrz 2020, 14:48
Model: Inny
Generacja: REV2
Silnik: Spalinowy :)

Re: Sprzedam Mr2 1992 2,0 156KM

Post autor: Maciej Gierlach »

Cześć, czy autko znalazło nowego nabywcę, czy może dalej na sprzedaż?
ODPOWIEDZ