tptd.pl

Spotkania, spoty, imprezy oraz zloty
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: tptd.pl

Post autor: WojtekMR »

jak transport ogarniacie?
rankiem wyjazd - wieczorem powrót?
Awatar użytkownika
gzoom
Posty: 373
Rejestracja: środa 26 mar 2014, 06:40
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ-FE
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: tptd.pl

Post autor: gzoom »

Kubek, goldi, będziecie oba dni czy tylko jeden (6.04)?
Ja mam 300km, jakieś 4h jazdy, a impreza zaczyna się o 8, więc raczej przyjadę wieczorem i zanocuję na miejscu, szkoda się zarzynać na dzień dobry.
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: tptd.pl

Post autor: WojtekMR »

z tego co rozmawiałem z Kubkiem to będą 05.04
Awatar użytkownika
gzoom
Posty: 373
Rejestracja: środa 26 mar 2014, 06:40
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ-FE
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: tptd.pl

Post autor: gzoom »

No i ja też się zapisałem, raz kozie śmierć ;) http://www.tptd.pl/2014/3ed2014/3ed2014.php
Tak się tylko zastanawiam, czy brać hardtop czy nie.
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: tptd.pl

Post autor: Kubek_KSJZ »

My z Piotrkiem jedziemy już 4go jakoś przed południem bo chcemy zahaczyć jeszcze o Poznań, pospacerować po rynku trzymając się za ręce i porobić słit focie z ręki... a tak serio myślę czy by jeszcze nie zostać na niedzielę jak auto się nie zepsuje ale żona ma urodziny tego dnia i trochę głupio :]

Hardtop? Dodatkowa masa skoro i tak masz miękki - ja bym nie brał
Awatar użytkownika
gzoom
Posty: 373
Rejestracja: środa 26 mar 2014, 06:40
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ-FE
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: tptd.pl

Post autor: gzoom »

Z jednej strony to jest kawał drogi, z drugiej strony sama impreza za darmo też nie jest.
Hard top jest wygodniejszy niż soft-top (więcej miejsca nad głową), muszę się przymierzyć czy w kasku na głowie się w ogóle zmieszczę do samochodu. Chyba, że będę jeździł ze złożonym dachem, kask i tak mam pełny (kartingowy) z szybką, szaliczek i gra gitara :D
Awatar użytkownika
GOLDI
Posty: 1201
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 20:25
Model: SW20
Generacja: REV1
Silnik: obecny

Re: tptd.pl

Post autor: GOLDI »

WojtekMR pisze:jak transport ogarniacie?
?
ja jade na kołach.. a kubek mam nadzieje ze wezmie białą bo wtedy wezmie lawetę... znając moje szczęście do "silników" to może się przydać :)

no i gitara :) to jest na już trzech. Wojtku :) dawaj dawaj :) nie trzeba jechać na 100% przecie... zapisuj się póki jeszcze miejsca ;)
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: tptd.pl

Post autor: Kubek_KSJZ »

gzoom pisze:Z jednej strony to jest kawał drogi, z drugiej strony sama impreza za darmo też nie jest.
Hard top jest wygodniejszy niż soft-top (więcej miejsca nad głową), muszę się przymierzyć czy w kasku na głowie się w ogóle zmieszczę do samochodu. Chyba, że będę jeździł ze złożonym dachem, kask i tak mam pełny (kartingowy) z szybką, szaliczek i gra gitara :D
Czasówek nie wolno z otwartym dachem a nawet otwartymi szybami co zrozumiałe.
GOLDI pisze:
WojtekMR pisze:jak transport ogarniacie?
?
ja jade na kołach.. a kubek mam nadzieje ze wezmie białą bo wtedy wezmie lawetę... znając moje szczęście do "silników" to może się przydać :)

no i gitara :) to jest na już trzech. Wojtku :) dawaj dawaj :) nie trzeba jechać na 100% przecie... zapisuj się póki jeszcze miejsca ;)
Ja raczej wezmę białą więc z lawetą, jak coś się zrąbie to najwyżej biała zostanie u nich o Twoją weźmiemy na lawetę ale nie zakładam takiego scenariusza.

Wpadaj Wojtek albo...coś złego spotka gwint z hks, może upaść, zgubić się, kiedyś oddałem na złom niechcący półosie ze zwrotnicami od turbo to gwint mogę przewalić :P


Mam nadzieję, że będzie sucho bo Ciężko będzie mi bronić honoru sw20 ;)
Ostatnio zmieniony piątek 28 mar 2014, 10:38 przez Kubek_KSJZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: tptd.pl

Post autor: WojtekMR »

a gdzie śpicie w Poznaniu?

co do mnie to będę mógł się określić dopiero we wtorek -jak będzie pozytywnie i jakieś miejsce jeszcze na TDTP to.....
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: tptd.pl

Post autor: Kubek_KSJZ »

WojtekMR pisze:a gdzie śpicie w Poznaniu?

co do mnie to będę mógł się określić dopiero we wtorek -jak będzie pozytywnie i jakieś miejsce jeszcze na TDTP to.....
Hotel Orange
ODPOWIEDZ