tptd.pl

Spotkania, spoty, imprezy oraz zloty
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: tptd.pl

Post autor: WojtekMR »

jak uchwyt do kitu? - całe 29 zł na CPNie dałem :lol:
Awatar użytkownika
Kubek_KSJZ
Posty: 870
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 18:55
Model: Inny
Generacja: REV5
Silnik: benzynowy

Re: tptd.pl

Post autor: Kubek_KSJZ »

WojtekMR pisze:jak uchwyt do kitu? - całe 29 zł na CPNie dałem Obrazek
Oszukali Cie, nawet tyle nie jest warty ;p
Polecam RAM mounts, trzymaja tak ze mozna by za ich pomoca szybe wymieniac a i pasuja do roznych urzadzen bo sa modulowe.
Awatar użytkownika
gzoom
Posty: 373
Rejestracja: środa 26 mar 2014, 06:40
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ-FE
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: tptd.pl

Post autor: gzoom »

Ostatecznie wykupiłem 16 maja, na jutro się nie udało.
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: tptd.pl

Post autor: WojtekMR »

piko
Posty: 47
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2015, 20:59
Model: SW22
Generacja: REV5
Silnik: 2ZZ-GE

Re: tptd.pl

Post autor: piko »

Dzięki! Zarejestrowałem się na 20.06.2016, nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić jak będą sobie radzić federale na 15" felgach. Do tego czasu powinien też być ogarnięty dolot i wydech - może uda się znaleźć zagubione 20KM :)
Awatar użytkownika
gzoom
Posty: 373
Rejestracja: środa 26 mar 2014, 06:40
Model: ZZW30
Silnik: 1ZZ-FE
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: tptd.pl

Post autor: gzoom »

Szybkie podsumowanie imprezy 16.05.2016r.
Zacząłem na Direzzach, było wilgotno, czasy 2:30. Jako że coraz bardziej padało zmieniłem opony na "cywilne", czasy 2:40. Po 12 zaczęło się przejaśniać, wróciłem na Direzzy. Do końca dnia było już ładnie, powoli wysychało, z przerwą na lekki deszczyk o 17:40. Ostatecznie na ostatnich okrążeniach udało mi się wskoczyć z 7 miejsca na 3 z czasem 2:01.454. Trochę wstyd... ale:
1) po porannej ślizgawce i jednym spinie trudno było się odblokować i iść na całość,
2) zapomniałem sprawdzić ciśnienie i z 2.2 zrobiło się 3.0, co miało gigantyczny wpływ na nie-trzymanie w zakrętach;
3) na nowych oponach muszę od nowa uczyć się jeździć, bo zupełnie inaczej rozmawiają z kierowcą,
4) wbrew subiektywnym odczuciom a zgodnie z zeszłorocznymi radami instruktorów zmniejszyłem ilość redukcji w zakrętach, co trochę zmienia wrażenia z jazdy, muszę się przyzwyczaić.
Ważne, że ostatnie dwie sesje nastrajają mnie optymistycznie, jest szansa że będzie nie gorzej niż w zeszłym roku. Hint: jeżeli ktoś myślał tak jak ja, że na podobno lepszych oponach i z lżejszym wydechem zrobi od razu lepszy czas, przykro mi rozczarować, ale to tak nie działa :D
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: tptd.pl

Post autor: WojtekMR »

już się bałem że odskoczysz... a przy moich 2,04 :oops: 2,01 wygląda szybko i stabilnie


ps. w tym roku mokre te track day-e
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: tptd.pl

Post autor: WojtekMR »

zarejestrowałem się na 20.06 przez groupona - wprawdzie były problemy z kodem groupona ale po burzy maili się udało...
piko
Posty: 47
Rejestracja: poniedziałek 14 gru 2015, 20:59
Model: SW22
Generacja: REV5
Silnik: 2ZZ-GE

Re: tptd.pl

Post autor: piko »

WojtekMR pisze:zarejestrowałem się na 20.06 przez groupona - wprawdzie były problemy z kodem groupona ale po burzy maili się udało...
Fajnie, to się spotkamy ;)

Mnie również przez groupona się nie udało i ostatecznie dopłaciłem im te 100zł. W regulaminie jest napisane, że groupon działa tylko dla tych co nie posiadają jeszcze licencji tptd - czyli de facto są pierwszy raz.
Awatar użytkownika
WojtekMR
Posty: 1345
Rejestracja: czwartek 20 mar 2014, 11:47
Model: ZZW30
Silnik: K20z4

Re: tptd.pl

Post autor: WojtekMR »

eeee
Dodatkowe informacje: terminy do 03.07 nie obejmują właścicieli licencji TPTD. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rezerwacja, posiadanie prawa jazdy kat. B. oraz samochodu z ważnym dowodem rejestracyjnym lub paszportem pojazdu wyścigowego.

na 20.06 nie ma mowy o licencji :lol: - musiałem pomajlować z panem Darkiem

ps. mam nadzieję że się uda z pogodą itp.

ps2. dalej cię nie ma na liście głównej :evil:
ODPOWIEDZ